in , ,

12 відкриттів, які зробить чоловік ставши батьком

1. Квартира смертельно небезпечна
Всі предмети, які лежать нижче рівня вашого поясу, будуть або знищені, або використані для нанесення каліцтв. 90% ваших справ по “вихованню” дитини – це спроби врятувати його від травми.

2. Сон – нова еротична фантазія
Вісім безпробудних годин – це прекрасніше, ніж прийняти ванну з Тіною Кароль. Принаймні, на сон у вас ще є сили.

3. У вас неприємний характер
Ви впізнаєте себе в його капризах, в його завзятості, в його шкідливості. Схоже на маленьке криве дзеркало. Заразом зрозумієте, яким шилом в дупі ви був для своїх предків.

4. Зате ви станеш ідеалом для дочки
Саме ви сформуєте її смак до чоловіків. Постарайся відповідати хорошому прикладу, якщо хочете, щоб у вас з часом з’явився пристойний зять.

5. Не все залежить від вас
Коли ви вперше впустите дитину головою об підлогу (не “якщо”, а саме “коли”), ви молитиметися, щоб все закінчилося добре. Навіть якщо не знаєте жодної молитви і ніколи ні в кого не вірили.

6. Ви – “поганий”
До двох років дитя навчиться маніпулювати вашою дружиною, як президент парламентом. Якщо не хочете жити з маленьким диктатором, вам самому доведеться командувати, карати і 50 разів на день говорити слово “ні”. Неприємна роль, але хтось повинен це робити.

7. Вільний час – коли він спить
Дитя – працедавець, що не знає Трудового кодексу. Вихідних для нього не існує.

8. Маленький – не означає тихий
Хай він важить шість кіло – засмутившись, він майстерно відтворює звучання ланки Су-35 в режимі атаки. Так, деякі ще в сні хропулять. Басом.

9. Хороший мультфільм можна дивитися 50 разів.

10. Ви могли би вести переговори з терористами
“Він не хоче на вулицю. Ні, він хоче на вулицю. Ні, ці рукавички не личать. Ні, він не просовуватиме ручку в рукавицю. Ні, він все ж не хоче на вулицю. Це – моя іграшка, хоч вона і чужа…” Всі переговори – м’яким голосом, з посмішкою і зменшувально-пестливими суфіксами.

11. Щастя є
Дитя не лише саме щиро переживає те, що відбувається, але і вас заставляє відчувати дуже гостру радість, ніжність, розчулення. Яким би циніком ви не були, від багатьох його вчинків і фраз вам доведеться витирати сльози розчулення. І нічого тут соромитися.

12. Ви конячка, і-го-го.

Фото заголовку ladyalena.ru
За матеріалами fit4brain.com

Сподобалось?

15 котів, схожих на кого завгодно, тільки не на самих себе

20 несподіваних способів застосування горілки, про яких ти ще не чув! Цікаві факти.