12 відкриттів, які зробить чоловік ставши батьком

1. Квартира смертельно небезпечна
Всі предмети, які лежать нижче рівня вашого поясу, будуть або знищені, або використані для нанесення каліцтв. 90% ваших справ по “вихованню” дитини – це спроби врятувати його від травми.

2. Сон – нова еротична фантазія
Вісім безпробудних годин – це прекрасніше, ніж прийняти ванну з Тіною Кароль. Принаймні, на сон у вас ще є сили.

Цікаве
Loading...

3. У вас неприємний характер
Ви впізнаєте себе в його капризах, в його завзятості, в його шкідливості. Схоже на маленьке криве дзеркало. Заразом зрозумієте, яким шилом в дупі ви був для своїх предків.

4. Зате ви станеш ідеалом для дочки
Саме ви сформуєте її смак до чоловіків. Постарайся відповідати хорошому прикладу, якщо хочете, щоб у вас з часом з’явився пристойний зять.

5. Не все залежить від вас
Коли ви вперше впустите дитину головою об підлогу (не “якщо”, а саме “коли”), ви молитиметися, щоб все закінчилося добре. Навіть якщо не знаєте жодної молитви і ніколи ні в кого не вірили.

6. Ви – “поганий”
До двох років дитя навчиться маніпулювати вашою дружиною, як президент парламентом. Якщо не хочете жити з маленьким диктатором, вам самому доведеться командувати, карати і 50 разів на день говорити слово “ні”. Неприємна роль, але хтось повинен це робити.

7. Вільний час – коли він спить
Дитя – працедавець, що не знає Трудового кодексу. Вихідних для нього не існує.

8. Маленький – не означає тихий
Хай він важить шість кіло – засмутившись, він майстерно відтворює звучання ланки Су-35 в режимі атаки. Так, деякі ще в сні хропулять. Басом.

9. Хороший мультфільм можна дивитися 50 разів.

10. Ви могли би вести переговори з терористами
“Він не хоче на вулицю. Ні, він хоче на вулицю. Ні, ці рукавички не личать. Ні, він не просовуватиме ручку в рукавицю. Ні, він все ж не хоче на вулицю. Це – моя іграшка, хоч вона і чужа…” Всі переговори – м’яким голосом, з посмішкою і зменшувально-пестливими суфіксами.

11. Щастя є
Дитя не лише саме щиро переживає те, що відбувається, але і вас заставляє відчувати дуже гостру радість, ніжність, розчулення. Яким би циніком ви не були, від багатьох його вчинків і фраз вам доведеться витирати сльози розчулення. І нічого тут соромитися.

12. Ви конячка, і-го-го.

Фото заголовку ladyalena.ru
За матеріалами fit4brain.com

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close