12 завжди актуальних законів людського буття

Є тільки один закон для всіх, а саме той закон, який керує всіма законами, законом нашого Творця, законом людства та справедливістю, – закон природи і народів“, – Едмонд Берк.

Незважаючи на наші розбіжності, яких дуже багато, переважна більшість людей свідомо живуть за законами гуманності. Також більшість людей на інтуїтивному рівні розуміють, що нам важливо вміти співіснувати одне з одним, незважаючи на нашу суперечливу природу.

Посил описаних нижче законів не в тому, щоб вникати в соціологічну еволюцію людської раси, а в тому, щоб нагадати нам про цінності, які поділяють більшість з нас. Ми створюємо свій життєвий шлях з розумінням того, що існують певні правила, які застосовуються до нас, як до виду.

1. Відносини – це ключ до всього

1.jpg
© infoniac.ru

Еволюційний факт: люди – це соціальні істоти. Хоча кожен з нас володіє тими або іншими особливостями, всі ми потребуємо здорових відносинах різного характеру, щоб пробитися в цьому світі.

Не всі відносини створені рівними. Ми любимо, ненавидимо, відчуваємо антипатію, приймаємо, відкидаємо, довіряємо і перестаємо довіряти величезній кількості людей протягом нашого життєвого циклу. Важливо пам’ятати, що не можна “списувати” людину з-за когось іншого. Ми потрібні один одному.

2. Внутрішня сила – це найбільша сила

2.jpg
© infoniac.ru

Колись Міямото Мусасі (Miyamoto Musashi), якого багато хто вважав найбільшим самурайським воїном серед усіх які коли-небудь жили, сказав: “Немає нічого ззовні вас, що може дозволити вам стати кращим, сильнішим, багатшим, швидшим або розумнішим. Все знаходиться всередині. Не шукайте нічого поза собою”.

Культивування нашої внутрішньої сили має першорядне значення для подолання життєвих перешкод.

3. Життя – річ непевна

3.jpg
© infoniac.ru

Перешкоди не потребують представлення, вони представляють себе самі, а іноді в найскладніші періоди життя. Є три варіанти боротьби з ними: розібратися, пройти повз або залишитися в стані застою.

Просто варто пам’ятати, що кожна невизначеність і кожна перешкода – це можливість зміцнити ваш характер.

4. Самотність заподіює біль кожному з нас

4.jpg
© infoniac.ru

За своєю природою деякі з нас відчувають себе більш самотніми, ніж інші. Проте кожен з нас в певні життєві моменти відчуває почуття ізоляції. Кожна людина повинна пройти і проходить через періоди відчаю, самотності та ізоляції.

5. Деякі дні бувають краще за інших

5.jpg
© infoniac.ru

Якщо ви прокидаєтеся вранці, то це вже подарунок життя, перемога. Незважаючи на те, що події певного дня можуть розгорнутися в щось жахливе, подумайте про те, що, принаймні, вам була надана можливість по-іншому пожити.

Подякуйте вищі сили за цей день і сподівайтеся на краще завтра.

6. Не кожен вам подобається і не кожному подобаєтеся ви

6.jpg
© infoniac.ru

Є багато різних типів особистості, тому так багато різних людей і тому люди-представники різних особистостей часто протистоять один одному. Найцікавіше, що десь хтось чекає, щоб ви його знайшли, хтось, з ким ви будете на одній хвилі. Це найближчі ваші люди.

7. Завжди є чому вчитися

7.jpg
© infoniac.ru

У світі досить багато людей, які вважають себе досконалими або майже досконалими. Але тут швидше ми маємо справу з нарцисизмом і перфекціонізмом. Все ж більшість з нас роблять у житті помилки.

Важливо виносити уроки з них. У нас завжди є можливість щось змінити і навчитися чомусь новому.

8. Життя буває несправедливим

8.jpg
© infoniac.ru

Люди, яким ми довіряємо, можуть підірвати нашу довіру. Люди, яких ми любимо, відрікаються від нашої любові. Люди будуть продовжувати брехати, маніпулювати, красти і свідомо намагатися заподіяти біль. Таке життя. Тільки невелика частина життя, але тим не менше, його частина. Ми будемо рости, адаптуватися, ставати сильнішими.

9. Ваше серце буде розбите

9.jpg
© infoniac.ru

Так, той хлопчик або дівчинка з третього класу, з якою ви розлучилися на ігровому майданчику, теж рахується. Ми заводимо романтичні стосунки і розбиваємо серце. Ми виходимо заміж і розбиваємо серце. На нашому шляху зустрічаються люди, які розбивають нам серце.

У попередньому пункті чітко сказано, що життя несправедливе. Те ж саме відноситься до людей, чиї добрі серця можуть неодноразово розбиватися з недобрих причин.

10. Наше тіло і розум – це те, про що слід дбати в першу чергу

10.jpg
© infoniac.ru

Незважаючи на те, що на світі жили мільярди людей, ніхто поки не навчився відтворювати людське тіло і мозок. Важливо, щоб ми вчилися приймати і любити жити в мирній, щасливій обстановці.

Ви особливий. У світі не існує такого, як ви, і ніколи не буде існувати. Зрозумійте свою індивідуальність і подбайте про себе.

11. Це нормально, що потрібно іноді захищатися

11.jpg
© infoniac.ru

Але це може призвести до деяких втрачених можливостей. Особливо це відноситься до тих ризиків, коли людина намагається почекати “правильнго часу і місця”. Іноді краще опустити щит” і дати комусь або чомусь шанс.

Можливо, саме головне, це спробувати не носити зайвий багаж у вигляді свого минулого. Цей зайвий вантаж може призвести до того, що ви пропустите щось по-справжньому прекрасне.

12. Пристрасть до чогось потрібно втілювати в життя

12.jpg
© infoniac.ru

Можливо ваша дитяча мрія стати астронавтом не реалізувалася. Але однозначно усередині кожної людини є пристрасть, яка тільки й чекає бути реалізованою. Не має значення вік, освіта, дохід людини або щось ще.

Якщо всередині вас є пристрасть, незалежно від того, наскільки вона невловима, постарайтеся реалізувати її.

Фото заголовку infoniac.ru
За матеріалами infoniac.ru