13 психологічних трюків, які будуть працювати на кому завгодно

© jpeghost

Кожен з нас унікальний, але уважні психологи не перестають знаходити поведінкові шаблони, які закладаються в нас з дитинства.

Тутка ділиться психологічними прийомами, які допоможуть налагодити спілкування з оточуючими й полегшити життя.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Цікаве
Loading...
 • Щоб дізнатися, чи подобаєтеся ви людині, виберіть одне слово і щоразу, коли співрозмовник буде вимовляти його або синонімічні вирази, кивайте і посміхайтеся. Якщо ви йому симпатичні, то незабаром помітите, що він вживає це слово постійно.
 • Якщо хочете, щоб вас сприйняли серйозно, скажіть, що так говорив ваш батько. Люди схильні несвідомо вірити батьківським порадам.
 • Станьте чемпіоном гри «камінь, ножиці, папір», задавши опонентові будь-яке питання прямо перед початком гри. У більшості випадків розгублені гравці викидають саме «ножиці».
 • Якщо хочете, щоб ваш співрозмовник погодився з вами, не забудьте кивнути, задаючи питання. Кивок сприймається як знак того, що все, що ви говорите, – чиста правда. Крім того, дотримуючись законів соціальної поведінки, люди схильні кивати у відповідь.
 • Колись мріяли про безлюдне метро о 8 ранку? У місцях великого скупчення людей дивіться у напрямку вашого руху. Ви будете здивовані тому, як легко натовп розступається перед вами. Таємниця проста: в переповнених місцях люди дивляться в очі інших пішоходів, щоб зрозуміти, куди ті направляються, і не зіткнутися з ними.
 • Якщо у вас в голові застрягла пісня, яку ви б з радістю забули, згадайте закінчення пісні. Згідно ефекту Зейгарнік, наш мозок краще запам’ятовує незавершені речі. Тому, якщо ви подумаєте про кінець пісні, вона зникне сама.
 • Хочете, щоб ваші діти їли броколі? Замість того, щоб запитувати, чи хочуть вони їх істи, запитаєте, скільки штук їм покласти: 5 чи 2. Таким чином, ви вже вибрали броколі за них, але діти відчуватимуть, що вони прийняли рішення самі. Ви можете використовувати цей трюк за аналогією в інших ситуаціях.
 • Якщо вам, здається, що за вами стежать, просто позіхніть і погляньте на людей навколо. Оскільки позіхання заразливе, ви гарантовано дізнаєтеся, хто за вами спостерігає.
 • Знайомий допоможе вам донести будь-яку річ, наприклад, коробку, якщо, передаючи її, ви будете продовжувати розмову. Більшість людей не помітять підступу й візьмуть коробку. Як відомо, необхідно бути обережним з уважними людьми – вони можуть зніяковіти.
 • Перед рукостисканням переконайтеся, що ваші руки добре зігріті. Теплі руки асоціюються у людей з дружелюбністю і привітністю, в той час як доторкання до холодної руки може викликати відторгнення і неприязнь.
 • Перефразуйте те, що сказав ваш співрозмовник, і повторіть це. Він зрозуміє, що його дійсно слухають, а головне, розуміють. Тільки не перестарайтеся.
 • Якщо хочете, щоб вам допомогли, почніть своє прохання зі слів «Мені потрібна твоя допомога…». Людям не подобається відчувати почуття провини, тому вам не зможуть відмовити.
 • Якщо хтось вас недолюблює, попросіть у нього олівець. З одного боку, люди не схильні допомагати тим, хто їм не подобається, але з іншого – це занадто маленьке прохання, щоб в ньому відмовити. Таким чином, людина переконає сама себе в тому, що не так вже й сильно ви їй не подобаєтеся.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker