13 способів любити себе за прикладом французьких жінок

© vemaybaydaiduong.vn

Весь світ заздрить, як французькі жінки вміють красиво та приголомшливо виглядати, так ніби це не коштує для них жодних зусиль. Бути стрункими, не сидячи на дієті. Бути привабливою, не наслідуючи нав’язані ззовні ідеали краси. Бути дивовижними, абсолютно впевненими в собі. Жити красиво, ні в чому собі не відмовляти, але знати міру. Цінувати якість, не занурюючись у бездумний шопінг.

Так, я знаю – не варто узагальнювати і багато із моїх французьких подруг скажуть, що вони зовсім не такі. Звісно, і серед них є винятки із правил, як і всюди вони є. Однак в загальному – я захоплююсь своїми французькими коліжанками, незалежно від їх віку та комплекції тіла – за їхню велелюбність, вміння цінувати та поважати себе.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Цікаве
Loading...

Що трапилося, коли я почала наслідувати їх? Я стала впевненішою, почала більше поважати та любити себе. Можливо, я ніколи не матиму вигляду справжньої жительки Франції, мій акцент не зникне, хоча у Франції я прожила вже декілька десятиліть, це немає значення. Важливо те, що жінки, котрі себе люблять та поважають, здебільшого, виявляється, здатні перейняти цю властиву мешканкам Франції легкість буття – а це, в свою чергу, робить їх життя набагато приємнішим. І ви, можливо, теж вподобаєте життя, коли не треба бути винною за власні почуття та бажання.

Ви знайдете із нижченаведеного списку все, що я дізналася про те, як любити себе по-французьки:

1. Спробуйте збагнути, що вам якнайкраще підходить

Французькі жінки на весь світ славляться своєю стильністю – але це тому, що вони знають, який стиль їм прекрасно пасує та намагаються дотримуватися його, вони іноді доповнюють його невеликими змінами та доповненнями залежно від сезону (ви гарно зекономите, до того ж).

2. Виконуйте приємні для себе дії

Гарне самопочуття відіграє не менш важливу роль, аніж гарний зовнішній вигляд. Релаксивні ванни, косметичні процедури, масаж та інші способи догляду за тілом – це не розкіш, а необхідність. І зовсім неважливо, чи маєте ви інші заняття в житті.

3. Не карайте своє тіло

Цим місцинам невідомий підхід «треба, щоб заболіло». Французи віддають перевагу принципу задоволення – якщо ви робите щось таке, що змушує вас мати чудовий вигляд та класно почуватися, це очевидно корисно для вашого здоров’я та благополуччя.

4. Приймайте себе такою, яка ви є

Майже кожен французький жіночий журнал рясніє недосяжними ідеалами та нормами. Але в реальному світі жінки із Франції знають, що щастя – це не носити 36 розмір одягу, щастя – це добре почуватися в своєму тілі.

5. Насолоджуйтесь смачною їжею

Смачна їжа завжди була частиною французької культури, тоді навіщо себе в ній обмежувати? Ви собі зможете дозволити майже все, чого забажаєте – в невеликих помірних кількостях. Жодна із моїх французьких подруг не відмовляє собі в хлібі, сирах та десертах – однак, вона не їсть їх щодня.

6. Поважайте своє тіло

Збагніть: переїдання призведе лише до негативних відчуттів та почуттів. Хочете шоколадку? Ну то візьміть і з’їжте її, але на сьогодні обійдіться без сиру та хліба. Помірність краща за аскетизм, а в щасливому житті йому немає місця.

7. Намагайтеся почуватися та виглядати на всі сто

Француженки не дозволяють собі вийти неохайними на вулицю. Як би вони не поспішали, вони виходять з будинку гарно одягненими (не у спортивних штанах та з розтріпаним волоссям). Основну роль для гарного самопочуття відіграє гарний зовнішній вигляд –  так ви висловлюєте повагу як до себе, так і до навколишнього світу.

8. Будьте собою!

Будьте відвертою та сміливою, хоча б трішечки. Незначна дрібничка – незвичайна каблучка, милі чобітки або яскравий шарф – зможуть висловити окрему індивідуальність.

9. Працюйте з тим, що маєте, не очікуючи на досягнення до ідеалу

Щоб мати гарний вигляд, француженки не чекають, поки вони скинуть 5 кілограм чи у них відросте довге волосся. Але якщо ви навчитесь ефектно виглядати у будь-якій ситуації, ніхто не помітить ці зайві кілограми.

10. Будьте природною

Ви ж не хочете ховати обличчя за маскою? Ну, то не робіть цього. Мінімальний макіяж, акуратна зачіска (не настільки залакована, що волосся виглядає, як дроти), відповідна помада та приємний аромат. Ось і все.

11. Нехай вік не має влади забрати у вас насолоду від життя

Згадайте, в яких ще країнах жінки «у літах» і досі такі спокусливі? Французькі жінки знають, що вік – це не привід відмовитися від можливості відчувати себе та почуватися на всі сто. Я можу перелічити кількадесят французьких знаменитостей, котрі зберегли красу та привабливість у віці, далекому за 40. Ізабель Юппер, Ізабель Аджані, Жульєт Бінош, Інес де ля Фрессанж – їх перелік ще можна продовжувати.

12. Намагайтесь радіти дрібницям

Невеликий, проте смачний еклер, нові парфуми, чудесний запах лаванди, смачненький сир із пліснявою…. Француженки розуміють, що такі дрібниці є не менш важливими, аніж усе інше.

13. Насолоджуйтесь життям

Знайдіть свою пристрасть, скажіть «ні» усьому, що є марною тратою вашого часу – та ідіть вперед. Зосередьтесь на тому, що ви любите – і ніщо вас не зможе зупинити!

Фото заголовку
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker