15 жорстких цитат про кохання та стосунки

Впевнені, що знаєте все про здорові відносини? Пропонуємо кілька жорстких, але влучних тез про те, що значить любити. Ми допоможемо розібратися у стосунках і позбутися від страждань. Підкажемо, кого не треба терпіти, як стати привабливою для чоловіка і в чому запорука щасливого сімейного життя. Відносини не клеяться? Пора трохи краще дізнатися правила.

1. Ніхто не любить людей, які не мають стрижня, а тому весь час прогинаються. Хочете бути значущими? Втомилися від почуття непотрібності? Чітко визначте партнеру свої бажання, принципи та межі. Він повинен знати, хто знаходиться перед ним. Стервозні дамочки тим і привабливі, що чітко розуміють, чого хочуть, чого не потерплять і що замовляти на сніданок.

2. Вся різниця між здоровими відносинами і невротичною прихильністю криється в пріоритетах партнерів. Люблячі сміливо ставлять себе на перше місце, невротики часто чинять в збиток собі, засуваючи своє «я» в дальній ящик.

3. Єдиний критерій, за яким слід шукати партнера для життя, – чіпляє ця людина чи ні? Якщо поруч з нею ви хвилюєтеся, після зустрічі думаєте про неї, а коли живете разом – переживаєте і дбаєте, це воно! Любов чіпляє, інші вимоги – в піч.

4. Скромність прикрашає. Хочете померти старою дівою, проживши життя з десятьма кішками замість сексу, – продовжуйте комплексувати і розповідати, яка ви страшна. Хочете обзавестися сім’єю і найкращим чоловіком – не скупіться говорити про свої чесноти. Ваше ставлення до себе, як у дзеркалі, транслюється оточуючим.

5. Нерозумно міряти кохання кількістю пережитих страждань, справжнє почуття – це те, наскільки ви щасливі одне з одним. Одна справа боротися з реальними проблемами, інша – висмоктувати трагедії з пальця, доганяючись алкоголем, травичкою або похмурими романами Кафки.

6. Жінка, у якої все в порядку з головою, не думає, як швидше вискочити заміж. Ідея термінового заміжжя і дітонародження – явний показник незадоволення, а внутрішня недостатність ніколи не призводила до щастя. Приберіть значущість мети, припиніть себе знецінювати.

7. Надмірне занурення в світ іншого, зацикленість на партнері і його мріях означає те, що сама людина всередині порожня, не має ні інтересів, ні прагнень. На жаль.

8. Не варто лягати в ліжко з тим, хто має проблем більше ваших, ризикуєте потонути і не вибратися.

9. Помилка жінок у проблемних відносинах – не чоловік, який козел, а дивний пошук саме такого партнера, з яким можна вдосталь постраждати, задовольнивши глибоку потребу в реалізації неврозів. Тобто, винен не сам партнер зі своїми комплексами, але звичка дами підбирати не тих чоловіків.

10. Не подобається поведінка партнера? Припиніть шукати йому виправдання і ставте крапку. Страждання ситуації не змінять, якщо людина не готова йти назустріч, обходиться з вами по-свинськи – ловити з нею нічого. Для здорової людини такий сигнал – привід змотувати вудочки, для невротика – стимул остаточно втратити себе в любові.

11. Постійні поступки у відносинах, звичка жертвувати своїм комфортом заради сім’ї – пряма дорога в лікарню. Запорука щасливих відносин криється в стабільній психіці, в умінні відкрито обговорювати проблеми і шукати рішення, але не в нескінченних компроміси.

12. У вас повинен бути характер. Не можна терпіти те, що не подобається, треба вчитися говорити про свої уподобання, почуття і настрої. Інакше будуть образи, недомовки, невиправдані очікування і неминуче розставання.

13. Хочете допомогти партнеру, поліпшити його якості, змінити ставлення? Тоді почніть працювати зі своєю головою. Важко позитивно впливати на іншого, вимагати від людини розуміння і поваги, залишаючись при цьому справжнім психом.

14. Самотність – це стиль життя, який виражається у відсутності інтересу до самого себе і зовнішній пасивності. Залежність від відносин – теж особистий вибір кожного. Єдиний час, коли ми залежимо мимоволі – дитинство.

15. Як знайти свою людину і побудувати щасливі стосунки? Не потрібно особливих хитрощів, достатньо бути самим собою. Нас люблять за те, хто ми є, за наш внутрішній зміст, інше – приємні бонуси.