20 мудрих життєвих порад від людей старших 60

В ході опитування, проведеного серед людей старших 60 років на тему: «Яку пораду ви б дали сучасним молодим людям?», більшість учасників згадали наступне:

Адже дійсно не варто про це забувати!

Люди завжди кажуть: «добра робота та, від якої ви отримуєте задоволення кожен день». Це НЕВІРНЕ ТВЕРДЖЕННЯ. Добра робота — це та робота, яку ви можете терпіти більшість робочих днів, і при цьому вона покриває всі ваші витрати. Майже ні у кого немає роботи, яку можна обожнювати кожну секунду.

Роки проходять в мить ока. Не одружуйтеся молодими. Живіть повним життям. ПОДОРОЖУЙТЕ. Дійте. Неважливо, чи є у вас гроші чи ні. Зберіть сумку і їдьте туди, куди ви можете собі дозволити. Поки у вас немає дітей, не витрачайте гроші на речі. На будь-які речі. Подивіться світ. Ткніть куди-небудь на карті. І вперед!

Не сприймайте все надто серйозно. Навіть якщо деякі моменти життя здаються безпросвітними і безнадійними, спробуйте посміятися над всією цією ср*кою і над тим, як ви так попали.

Друг — це той, хто прийде на допомогу, навіть якщо ви зателефонуєте йому о другій ночі. Решта — просто знайомі.

Найважливіша людина у вашому житті — це людина, яка погодиться розділити своє життя з вами. Розглядайте це так.

Ви не помітите, як ваші діти виростуть. Тому проводьте з ними якомога більше часу.

Ніхто ще не вмирав з жалем, що мало працював у своєму житті. Будьте працьовиті, але не ставте роботу вище родини, друзів і, зрештою, себе самого!

Життя Ви прожити  можете довге , а може, і коротке — ніхто не знає. Але як би те не було, піклуватися про своє здоров’я потрібно саме в молодості.

Якщо ви стомлені своїм життям, просто зупиніться, подумайте про справжній момент, насолодіться всім, що дійсно важливо. Глибоко зітхніть, розслабтеся. І зрозумійте, що все відносно.

Їжте і тренуйтеся так, ніби ви діабетик з хворим серцем, — так ви ніколи ним не станете.

Життя у нас всього одне. Не прокиньтеся якось з усвідомленням, що вам вже 60 і ви не здійснили нічого, про що мріяли все життя.

Можливо, це не такий мудра порада, як інші, але все ж: регулярно чистіть зуби, зубні проблеми — це жахливо.

Не слідуйте всім порадам як біблійними заповітами. Ви можете спитати поради у когось, кого ви поважаєте, потім зважити ще раз свою ситуацію і прийняти своє ВЛАСНЕ рішення.

Речі — це просто речі. Не тримайтеся за матеріальні об’єкти, тримайтеся за час і події.

Пошкодження, які ви отримали сьогодні, дадуть знати про себе в старості. Навіть якщо ви думаєте, що ви повністю їх залікували. ПОВІРТЕ!

Цінуйте кожну мить і кожну дрібницю. В молодості завжди хочеться всього і відразу. Але чому б не цінувати кожен маленький момент? Ми не навічно на цій планеті, і найбільше задоволення, що ми можемо дозволити, — це насолоджуватися кожною миттю. Замість того, щоб друкувати повідомлення, підніміть трубку і поговоріть наживо з людиною. Провідайте маму, зовсім без причини, просто так. Насолоджуйтесь кожною миттю.

Оплатить всі свої рахунки і тримайтеся якомога далі від боргів.

Ревнощі руйнують стосунки. Довіряйте своїй другій половинці. Якщо не їй, то кому взагалі можна довіряти?

Якщо у вас є нездійсненна мрія, ви все одно повинні хоча б спробувати наблизитися до її здійснення. Оскільки з віком вона буде ставати ще більш нездійсненою.

Коли ви зустрічаєте когось вперше, зрозумійте, що ви НЕ ЗНАЄТЕ НІЧОГО про цю людину. Ви бачите його національність, стать, вік, одяг. Забудьте це все. Ви нічого не знаєте. Ті стереотипи, які лізуть у вашу голову через те, що наш мозок любить все розбивати по категоріях, обмежують ваше життя.

За матеріалами