in , ,

20 психологічних прийомів, які дійсно працюють

В першу чергу, не радимо вам маніпулювати людьми, не рахуючись ні з ким.

При цьому, багато з цих прийомів можуть допомогти вам у повсякденному житті. До того ж вам легше буде розпізнати, коли інші будуть намагатися маніпулювати вами.

Ось кілька з психологічних хитрощів, які насправді працюють.

Психологічний вплив

1. Правило 10-ти хвилин

Якщо ви не відчуваєте бажання робити щось, зробіть це протягом 10-ти хвилин. Навіть якщо ви не захочете продовжувати більше 10-ти хвилин, ви все одно просунетеся у своїй справі, адже 10 хвилин це краще, ніж нічого.

2. Впевненість

priemi-3.jpeg
© abcfact.ru

Якщо ви ведете себе так, ніби знаєте, що робите, люди, як правило, вам вірять. Ця порада допоможе вам вибратися з багатьох складних ситуацій.

3. Страх втрати

priemi-4.jpg
© abcfact.ru

Люди бояться втрачати. Саме з цієї причини реклама «Залишилося тільки 2 місця!» діє при продажу квитків. Ця хитрість може мотивувати людей, а також допоможе вберегти від інших маніпуляцій.

4. Ілюзія вибору

priemi-5.jpg
© abcfact.ru

Якщо ви хочете, щоб людина щось зробила, дайте йому помилковий вибір. Наприклад, якщо вам треба підмести підлогу або скласти білизну, просто запитайте: «Ти хочеш підмести чи скласти речі?». В цьому випадку людина відчуває, ніби він в якійсь мірі контролює ситуацію, і з більшою ймовірністю погодиться на пропозицію.

5. Двері в обличчя

priemi-6.jpg
© abcfact.ru

Це рекламний хід, який полягає в тому, що ви просите про щось велике перед тим, як попросити те, що вам потрібно. Іншими словами, якщо ви хочете отримати цуценя, спочатку попросіть про поні.

6. Нога в дверях

priemi-7.jpg
© abcfact.ru

Цей метод прямо протилежний попередньому. За теорією, якщо ви попросите про невелику послугу, люди з більшою ймовірністю погодяться на більш велике прохання.

7. Мовчання

priemi-8.jpg
© abcfact.ru

Якщо вам потрібно більше інформації від когось, мовчання може вам допомогти. У розмові мовчання буває незручним, і люди часто намагаються його заповнити.

8. Відкриті жести

priemi-9.jpg
© abcfact.ru

Ви можете відчути себе впевненіше, якщо будете практикувати відкриті пози практично у всіх ситуаціях. Це означає не схрещувати руки, зберігати зоровий контакт і т. д.

9. Нейтралітет

priemi-12.jpg
© abcfact.ru

Це одна з кращих тактик переконання. Якщо ви показуєте, що відкриті обом сторонам супкречки, людина більше схильна вам довіряти.

Психологічні хитрощі

10. Оцінка

priemi-13.jpg
© abcfact.ru

Якщо ви бачите підозрілу людину, встановіть зоровий контакт, але не витріщайтесь на неї. Потім швидко обведіть його поглядом з голови до ніг і назад. І нарешті, відразу ж відверніться і продовжуйте робити те, що робили. Така поведінка посилає сигнал про те, що ви оцінили людину і не вважаєте його небезпечним. При цьому потрібно зберігати впевнений вигляд.

11. Не сперечайтеся з основного питання

priemi-14.jpg
© abcfact.ru

Коли ви намагаєтеся домовитися про щось, сперечайтеся з другорядного питання. Наприклад, якщо вам потрібно побудувати стіну, не сперечайтеся про те, чи буде стіна побудована чи ні, а перейдіть до питання, хто буде платити за стіну. У такому випадку існування стіни буде сприйматися як даність.

12. Пасивний стан

priemi-21.jpg
© abcfact.ru

Коли ви не хочете створювати конфлікт, але хочете донести свої думки до другого, використовуйте пасивний стан в мовленні. Замість того, щоб говорити: «Ви не відправили мені звіт», спробуйте сказати «Звіт не був відправлений».

13. Згода

priemi-11.jpg
© abcfact.ru

Це може допомогти, навіть якщо ви повністю не згодні. Спробуйте знайти спільність поглядів і почніть з цього. Наприклад, «У цьому я з тобою згоден, але…», «Я розумію це, але…».

14. Погодьтеся по дрібницях

priemi-10.jpg
© abcfact.ru

Один з кращих способів викликати довіру – це визнати свою неправоту, особливо в дрібницях. Деякі люди навіть звинувачують себе в тому, чого не робили. Однак не варто вдаватися до крайнощів з етичної точки зору.

15. Посмішка немовляти

priemi-15.jpg
© abcfact.ru

Ця порада допоможе багатьом батькам. Посміхнувшись дитині, ви можете істотно змінити ситуацію, якщо він плаче або засмучений. Ви будете здивовані тим, як швидко змінюється настрій дитини.

16. Покусуйте ручку

priemi-16.jpg
© abcfact.ru

Така дія може змусити вас посміхнутися. Змусивши себе посміхнутися, навіть вимушено, ви можете відчути себе щасливішими.

17. Уникайте «Але»

priemi-17.jpg
© abcfact.ru

Люди набагато більш сприйнятливі, якщо ви будете говорити «Так, і…», замість «Так, але…»

18. Використовуйте ім’я

priemi-18.jpg
© abcfact.ru

Використовуючи чиєсь ім’я, ви автоматично викликаєте симпатію до цієї людини. Однак не варто зловживати цією порадою, так як надмірне вживання чийогось імені може, навпаки, викликати антипатію.

19. Дайте можливість іншим говорити

priemi-19.jpg
© abcfact.ru

Навіть якщо ви знаєте щось, дозвольте їм вас вчити чи показувати. А якщо ви хочете, щоб людині подобалося розмовляти з вами, дозвольте йому говорити про себе.

20. «Так, я пам’ятаю, ти говорив мені про це»

priemi-20.jpg
© abcfact.ru

Коли співрозмовник вам щось розповідає, не варто переривати його фразою «Ти вже мені це говорив». Коли ж ви вимовляєте фразу «Так, я пам’ятаю, ти говорив мені про це», людина розуміє, що хоча йому не потрібно знову розповідати історію, ви цінуєте те, що він говорить.

Фото заголовку psychologos.ru
За матеріалами abcfact.ru

Терміново перестаньте робити цих 10 речей, інакше ви назавжди залишитеся бідними!

Майже 1 мільярд людей щодня лягає спати голодними. Голод – найстрашніший вбивця в світі. Вражаючі факти про багатство і бідність