4 вічні правила любові, які будуть працювати завжди

Якби хтось придумав шпаргалкуу, яка завжди підкаже, як поводитися в тій чи іншій ситуації, проблем в житті було б куди менше.

Тутка знає кілька секретів, як зберегти стосунки гармонійними, а любов довготривалою.

Не можна змусити іншу людину полюбити вас

© Studio Ghibli

Люди не зобов’язані відповідати взаємністю всім, хто їх любить. Ви ж теж навряд чи станете любити того, хто вам не до душі, але втратив голову через вас.

Тому потрібно ставитися до почуттів і вибору інших людей з повагою. Можна самовдосконалюватися і стати краще, ніж раніше. Тоді людина, любові якої ви прагнете – чоловік, жінка, бабуся, дідусь, учитель, – сама вирішить, чи заслуговуєте ви на її почуття.

Якщо вас люблять, то ви це обов’язково відчуєте

© Studio Ghibli

Кожна людина хоча б приблизно уявляє собі, як виглядає гарне до неї відношення. Якщо вас виділяють серед інших, якщо з вами проводять багато часу, відносяться з повагою, піклуються про ваші почуття і намагаються виконати ваші бажання, ви це помітите. І не важливо, в якому вигляді все це буде проявлятися.

А ось якщо вам здається, що до вас недостатньо прихильні, якщо ви часто чуєте відмовки від спільних зустрічей, це привід тверезо глянути на ситуацію і не придумувати виправдання збайдужілому партнеру, не шукати відповіді на питання, чи все у вас нормально.

Щоб полюбити іншого, потрібно спочатку полюбити себе

© Studio Ghibli

Любов до себе – це не егоїзм і не корона на голові. Це повага до своїх бажань і почуттів, турбота про себе. Це означає, що ви ніколи не зрадите себе заради сумнівних задоволень або заради служіння байдужій до вас людині. Любов до себе дозволяє зберегти обличчя і чинити красиво в будь-якій ситуації.

Якщо ви знаєте, як любити себе, то і до інших людей ви теж ставитеся з любов’ю і повагою. І ніколи не змусите партнера робити заради вас щось проти його волі.

Якщо вас розлюбили, не потрібно намагатися утримати

© Studio Ghibli

Ця помилка у стосунках відноситься до багатьох. Як би жорстоко це не звучало, але жодна людина на світі не зобов’язана любити вас вічно, незалежно від того, народили ви їй трьох дітей чи побудували палац, поклавши біля входу намисто в мільйон карат.

І якщо вже так сталося, що почуття пройшли, задумайтеся, що краще – поставити крапку в старій історії і почати нову чи утримувати поруч з собою байдужу людину, нав’язуючи їй себе, як мішок з картоплею. Чи влаштує люблячу себе людину роль мішка з картоплею?

Фото заголовку
За матеріалами