5 фраз, які варто казати собі у важкі життєві моменти

Ви не бачите сенсу життя, вам важко і несолодко, ніщо не тішить?! Ми в Тутка запевнимо: все зміниться, зміниться на краще, і вже дуже скоро. Ось до вашої уваги 5 фраз, які однозначно підіймуть найбільш пригнічене серце.

Життєві незгоди приходять без попередження, і навіть найрідніші не можуть нас розрадити. Як втриматися на плаву й не опуститися на дно зневіри? Скажіть собі цих 5 фраз.

1. Людина, яка найкраще зарадить мені в біді та турботах, — це я сама

В найтяжчі моменти, навіть за підтримки люблячого чоловіка, дітей, друзів і родичів, допомогти собі зможете тільки ви. Ваша надія на краще, воля, прагнення подолати труднощі — ось рушії до виходу з кризи. Дослухайтеся до порад близьких людей, та найперше надійтеся тільки на себе.

2. Зараз я маю право на сльози, зате скоро знову буду сміятися

Якщо нахлинають сльози — не стримуйтеся, поплачте! Емоційне розвантаження теж важливе, організму так легше впоратися зі стресом. Не шкодуйте себе і не жалійте, і довго не затримуйтеся в цьому слізливому стані. Сльози над проблемою мають допомогти усвідомити її, прийняти зважене рішення виправитися і більше не чинити схожих речей.

3. Я не здатна змінити умови, та я здатна змінити своє ставлення до них

Життя підкидає ситуації, які неможливо змінити: розлуки, розлучення, втрати, смерті, хвороби.

Ми не здатні їх контролювати — ми контролюємо лише наше ставлення до них.

“Не можу” нівелює всі зусилля, “я постараюся” проливає світло вкінці тунелю.

4. Нове життя розпочнеться тоді, коли я здолаю страх

Психологи неодноразово нині наголошують, що люди вибудовують довкола себе “зону комфорту”, де їм зручно жити, де вони вільно почуваються.

Коли ж нас спіткає біда, межі цієї зони руйнуються, і саме в цей момент не треба боятися вийти із захисного кокону.

Якщо страхаєтеся майбутнього і того, що з вами має трапитися потім, знайте, що життя продовжується, і вам треба жити далі!

5. Я щодня мушу піклуватися про своє емоційне та психологічне здоров’я

Не про родичів та близьких, роботу й шкільні збори, не про дієту та спортзал, — пригадайте, коли ви востаннє думали про себе, коли вам було спокійно й мирно на душі? Матеріальний світ ніколи не замінить світу духовного, чуттєвого — саме на нього має бути спрямована наша увага. Щодня пам’ятайте, що ваше життя і здоров’я, повага та самооцінка — найважливіші речі на світі. Зберігайте внутрішній спокій та будьте щасливі!

Життя пливе — станьте частиною цієї течії!