in , ,

5 фраз, яким ніхто не повірить

© dom.goodhouse.com.ua

Те, що кожен з нас хоче справити хороше враження на співрозмовника – це нормально і зрозуміло. Але тільки часто ми самі псуємо свій імідж, кажучи речі, які однозначно є брехнею.

Фраза “не можна подобатися всім” – правильна і справедлива. Але от тільки як хотілося б всім сподобатися! Щоб всі навколо вважали вас дотепною, чарівною, порядною і, звичайно, чесною. Ось ви і лізете зі шкіри геть, намагаючись грати роль хорошої дівчинки. Але якраз у вашій чесності і почнуть сумніватися в першу чергу, якщо ви скажете одну з цих п’яти фраз.

“Я ні про що не шкодую”
Говорячи цю фразу, ви якби натякаєте, що в своєму житті не зробили жодної серйозної помилки, а ті, що й робили, не мають ніякого для вас значення. Подумаєш, не вступили до вузу, зате отримали практичний досвід роботи санітаркою. Ну і що, що ваш чоловік втік, рятуючись від ваших ревнощів, зате тепер ви стали самостійною жінкою.

На жаль, всі ваші “зате” – це спроба самозаспокоєння і … знецінення свого минулого. Ваша фраза про те, що ви ні про що не шкодуєте, говорить не про ваші непогрішності, а про те, що ви не робите ніяких висновків зі своїх помилок.

“Я люблю всіх людей”
А може, не тільки людей, а й тварин, тараканчиків і клопів. Ось така ви велелюбна натура, нікому не можете заподіяти шкоди, готові втопити весь світ в океані любові і задушити в обіймах. Ви дивуєтесь, що співрозмовник після вашої фрази неодмінно гмикає? Даремно дивуєтесь: він чудово знає, що любити всіх неможливо. І підозрює, що такими словами ви попросту захищаєтеся від можливої агресії з його боку. Справді, не можна ж нагрубити людині, яка тільки що зізнався, що вона вас любить.

“Мені незнайоме почуття заздрості”
Ага, так вам і повірили! Заздрість – це вбудована функція, яка кожному з нас дана від народження. Порівнювати себе з іншими та робити висновки, хто ж краще – це нормально. Таке порівняння може дати вам потужний стимул до вдосконалення. Ненормально – це коли звичайне порівняння переходить у стадію змагання “хто крутіший” або витягує на світ божий ваші комплекси й страхи. Ось тоді ми і говоримо про чорні заздрості, болючі заздрості, руюнуючі заздрості. Людина, якій ви заявили, що ніколи нікому не заздрили, не повірив вам ні на йоту. Тому що і сама нерідко заздрить і знає, що це природно.

“Злитися – нерозумно”
І ви ні на кого ніколи не зліться. Скажімо, на начальника, який урізав вам зарплату. І на дитину, яка вимазала новий костюм в багнюці. Ви взагалі – суперспокійна і все розуміюча людина! Правда, розум і здатність злитися – це речі з абсолютно різних областей. Розум – це ваш інтелект і здатність мислити, а злість – емоція, яка ніяк не підкоряється розуму. Тому ви, звичайно, можете зробити вигляд, що ви не зліться і не гніваєтесь, але винищити в собі ці емоції ви не в змозі.

“Я завжди говорю правду”
Саме по цій фразі ваш співрозмовник зрозуміє, що ви йому нахабно брешете. Бо бути кришталево чесним неможливо. Ми часто брешемо не тому, що хочемо обдурити співрозмовника, а за іншими, більш гуманних міркувань. Скажімо, не хочемо заподіяти біль або страждання. Таку “брехню на благо” не вважають соромною, співрозмовник навіть почне вас поважати за те, що ви така людинолюбна. У всякому разі, його почуття до вас будуть теплішими, ніж якщо ви голослівно заявите про свою незмінну правдивість.

За матеріалами dom.goodhouse.com.ua

Сподобалось?

П’ять відмінних думок для промивання мозку незалежно від того, наскільки ви розумні

10 першокласних акторів, які здобули ролі обманом