7 найпоширеніших ілюзій в житті людини

Ілюзії – це викривлене сприйняття реальності. Вони змушують вірити людей в такі речі, які не існують. Люди, які оточені власними ілюзіями, в кінцевому підсумку перестають розвиватися, роблять все більше помилок і починають деградувати.

Ось 7 найпоширеніших ілюзій в житті людини.

1. Я займуся цим пізніше, просто поки у мене немає часу …

Це найпопулярніша ілюзія. Не існує такого поняття, як «немає часу». Час є завжди, і лише Ви можете вирішити, як ним розпоряджатися. Якщо щось дійсно важливо для Вас, Ви знайдете на це час автоматично.

2. Я можу досягти своєї мети швидше …

Багато хто прагне дістатися до пункту призначення раніше терміну. Але це неможливо. Рухаючись до своєї мети Ви повинні пройти всі віхи. Якщо ж Ви пропустите хоч одну з них, досягнута мета не виправдає Ваші очікування.

3. Я контролюю …

Ви не контролюєте абсолютно нічого, крім власного розуму. Життя в будь-який момент може піднести Вам несподівані сюрпризи.

4. Я буду щасливий, якщо …

Багато людей помиляються, думаючи, що настане завтра і трапиться щось хороше, проблеми зникнуть і вони будуть щасливі. Бути щасливим можна лише зараз, а якщо Ви не можете знайти на це причину прямо зараз, Ви не знайдете її і в майбутньому. Спробуйте змінити Ваше сприйняття навколишнього світу і, можливо, Ви побачите, що для того, щоб радіти життю, необов’язково чогось чекати.

5. Я можу змінити інших …

Не варто плекати ілюзії, що Ви коли-небудь зможете змінити іншу людину. Ви можете лише змінити своє ставлення до неї або надихнути її на те, щоб вона спробувала змінитися сама.

6. Я зроблю це, коли …

Не обманюйте самі себе, придумуючи причини відкласти Ваші справи на потім. Ви можете чекати цілий рік поки приїде Ваш дядько, щоб він допоміг Вам поклеїти шпалери, але будьте впевнені, що коли він приїде знайдеться ще тисяча проблем, що заважають Вам це зробити. Якщо у Вас є дійсно важлива справа, займіться нею просто зараз, інакше Ви можете ніколи її не закінчити.

7. Я повправляюся, коли у мене буде на це більше сил …

Якщо Ви хочете вправлятися, почніть прямо зараз, а якщо Ви не хочете цього робити, не виправдовуйте себе брехливими обіцянками.

За матеріалами