7 ознак, що у вас з партнером глибокий духовний зв’язок

Ви розумієте одне одного на найглибшому рівні.

Ми зустрічаємо безліч людей в своєму житті і кожна по-своєму унікальна. Але лише з небагатьма ми відчуваємо зв’язок, пише soulpost. І тільки з одиницями можемо розвинути духовний зв’язок, який залишається назавжди. Це один з найміцніших зв’язків, який лише можливий.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Як його визначити? Ось 7 ознак, що у вас з партнером глибокий духовний зв’язок:

1. У тебе чудово працює інтуїція.

Ти просто знаєш, що ця людина тобі підходить. На це може не бути очевидних причин, але ти просто знаєш це і не сумніваєшся. Коли ти духовно пов’язана з кимось, твої інстинкти загострюються і все відчувається без логічного підтвердження розуму.

2. Ти відчуваєш себе неймовірно спокійно – емоційно і фізично

Присутність цієї людини заспокоює тебе. Вся твоя тривожність, хвилювання, страхи втікають, коли вона поруч. Ти відчуваєш себе в безпеці в цих стосунках.

3. Ти відчуваєш свободу поруч з нею.

Тебе ніщо не стримує, ти відчуваєш, що можеш бути собою, ти відчуваєш свободу і легкість.

4. Ти відчуваєш, ніби знаєш цю особу сто років, хоча ви тільки недавно познайомилися.

Ти не віриш, що ви не були знайомі раніше. Вона здається тобі настільки рідною і знайомою, що притягує до себе ще більше – це духовний зв’язок.

5. Ти сліпо довіряєш їй.

І навіть не думаєш про те, чи варто. Ти просто знаєш, що їй можна довіряти. Якщо ти не можеш довіряти цій людині, то не зможеш і нікому іншому.

6. Ви спілкуєтеся в мовчанні.

Коли ти з тим, з ким у тебе духовний зв’язок, тобі не потрібно висловлювати свою радість, хвилювання або страх. Вона просто знає це. Людина розуміє твій настрій і реагує на це.

7. У вас глибокі розмови.

Коли у вас духовний зв’язок, у вас немає поверхневих розмов. Ти завжди розкриваєш себе, коли ти з нею. Ти пізнаєш себе, її і світ навколо.

Переклад Тутка за матеріалами