in , , ,

7 речей, на які варто звернути увагу при першій зустрічі

Кожна людина розкривається не відразу. Однак навіть при першій зустрічі можна визначити її основні риси. Досить лише уважно вивчити кілька моментів.

Тутка розповість, як розпізнати справжній характер людини. Ці пункти прості, але дуже багато можуть розповісти про нового знайомого — дивіться самі.

1. Придивіться до мімічних зморшок

Емоції і думки, якими живе людина, відкладаються у вигляді мімічних зморшок і розкривають її характер. Носогубні складки сиволізують страждання і розчарування в житті. «Гусячі лапки» і зморшки в куточках рота — життєрадісність і оптимістичність. Постійне занепокоєння і напруженість виказуть складками між бровами, а горизонтальні лінії на лобі видадуть лідера.

2. Оцініть зуби, волосся і нігті

Зуби, волосся і нігті в першу чергу демонструють стан здоров’я людини. А заодно показують, наскільки відповідально вона ставиться до важливих і нудних завдань. Якщо їй лінь сходити до стоматолога або вилікувати лупу, то і в інших питаннях, швидше за все, вона буде лінуватися.

3. Непомітно поспостерігайте

Якщо є можливість прийти раніше і поспостерігати за людиною без її відома — пощастило так пощастило! Коли ми залишаємося наодинці з самим собою, ми розслабляємося, перестаємо грати на публіку і не намагаємося справити враження. Може, новий знайомий штовхає кішок або грубить перехожому наступаючи на ногу?

4. Подивіться в ролі водія

Проїхатися з новим знайомим теж корисно, адже манера водіння автомобіля багато розповість про його власника. Товариш, який всіх підрізає і агресивно коментує, повний внутрішніх комплексів, невпевнений у собі і заздрісний. Нахабний «жук», який перекриває своєю машиною виїзд іншим, і в житті думає тільки про себе і власну вигоду.

5. Перевірте соціальні мережі

Навіть побіжний погляд на сторінки в соціальних мережах відкриє цікаві моменти про їх власника. Музичні пристрасті, почуття гумору, статус, інтереси, відносини з друзями — за цими пунктами цілком можна скласти перше враження. Не дарма таким збором інформації активно користуються і роботодавці.

6. Побудьте хорошим слухачем

Те, як людина висловлює свої думки, дозволяє досить точно визначити характер. Кожен з нас акцентує свою увагу на актуальних речах, тому відгук на фільм або опис якоїсь ситуації буде відображати, що зачепило найбільше. Голос, його гучність і тон розкриють останні карти, які складно сховати.

7. Дізнайтеся про домашню тварину

Прихильники активного способу життя заводять собак — пустотливих і неслухняних джек-рассел-тер’єрів, болонок чи пекінесів. Щоб знайти вихід власній агресії, вибирають бійцівські породи, а при потребі в захисті і турботі — ньюфаундлендів або сенбернарів. Власники кішок відрізняються здоровим егоїзмом і цінують незалежність, а птахам віддають перевагу любителі поспілкуватися. Господарі «екзотики» ж прагнуть до оригінальності у всьому.

За матеріалами

Сподобалось?

Офіцери, карлики, гуси-лебеді – 5 книжок осені

14 тварин, які знайшли свій особистий рай