in , ,

7 способів завершити сварку перш, ніж вона переросте в серйозний конфлікт

Сваряться всі: це нормальний процес побудови стосунків. Однак, якщо дати конфлікту затягнутися, це може привести до плачевного результату.

Ділимося способами, як погасити конфлікт, щоб він не дійшов до крайньої точки.

Не критикуйте особистість


Критика особистості партнера тільки погіршить ситуацію, особливо якщо тиснути на больові точки людини. Не ображайте партнера, а говоріть про конкретні його дії, які вас турбують.

Не знецінюйте почуття


Озвучуйте свої почуття і звертайтеся до почуттів партнера, показуючи свою зацікавленість в його стані.

Не приписуйте партнеру свої домисли


Не приписуйте діям партнера свої домисли, які можуть бути далекі від дійсності. Це може тільки спровокувати нову сварку. Уточніть мотиви поведінки свого партнера.

Не ставте себе вище партнера


Не висловлюйте свою перевагу над партнером – так ви як би дорікаєте його в некомпетентності. Запропонуйте разом вирішити ваше питання.

Не шукайте винуватого в сварці


Шукати винних загалом неправильно. Подія вже відбулася. Замість того щоб з’ясовувати, хто ж з вас двох винен, краще витратити цей час на те, щоб зрозуміти, як з даної ситуації вийти без втрат.

Не згадуйте старі образи

Нагадування партнеру про безліч застарілих образи не тільки не вирішить ситуацію з минулого, а й спровокує нову сварку. Обговоріть відразу те, що вас турбує, щоб не повертатися до цього потім і не назбирувати образи.

 

Пам’ятайте, що існує ще точка зору партнера


Забувши про те, що у стосунках беруть участь обидва партнери, ви тим самим можете викликати агресію у відповідь. Прояв гнучкості завжди йде стосункам на користь: якщо у вас є вагомі аргументи, ваш партнер прислухається до них.

Фото заголовку
За матеріалами

Сподобалось?

15 знаменитостей, які боролися з залежністю і перемогли

Як справлятися з критикою вашої роботи