in ,

7 східних правил чистоти

© adfave.ru

У східній філософії, говорячи про чистоту, мають на увазі не тільки чистоту тіла, але і чистоту душі, думок і вчинків. Ці 7 простих правил чистоти зі Сходу можуть бути дуже корисні для кожного з нас:

«Чистота рук», що означає не брати зайвого. Неможливо наживатися на іншій людині. Якщо гроші призначалися не вам, а ви добули їх обманом чи підступом, вони стануть причиною паразитів і проблем у вашому тілі і в житті.

«Чистота вух» має на увазі, що не варто слухати людей наляканих, озлоблених і метушливих, а також захистити свій слух від пліток і порожніх розмов.

«Чистота ока» – не забруднюйте свій зір заздрістю і жадібністю того, що має близький, не брудніть свої очі наглядом сцен насильства і жорстокості. Тримайте свій погляд в чистоті, спостерігаючи досконалість світу і пишність його фарб.

«Чистота рота» – не забруднюйте свій рот зайвою багатослівністю і лихослів’ям. Злі нотки вашої мові сильно забруднюють ваше тіло і ваше життя.

«Чистота тіла і одягу», що означає утримувати тіло й одяг у чистоті. Будьте уважні до свого зовнішнього вигляду. Доглядайте за собою так, щоб вам самим було приємно на себе глянути.

«Чистота думок» передбачає, що всі негативні та неприємні думки про себе, установки і самообмеження — це непотрібні відходи ваших думок. Позбавтеся від них, звільніть місце для позитивних і нових творчих ідей.

«Чистота душі і серця». Ваша душа – це саме чисте і світле, що є у вас. Не дозволяйте собі ігнорувати її позиви. Якщо ви будете в житті керуватися її підказками, то пройдете найсприятливіший для вас шлях. Кохайте і не вимагайте нічого взамін. Кохання вже само по собі щастя.

Фото заголовку adfave.ru
За матеріалами adfave.ru

10 людей, у яких під час роботи щось пішло не так

Картини на губах: б’юті-блогер створює шедеври