in , ,

9 фраз, які чоловіки терпіти не можуть

© mamaplus.md

Підступність цих фраз в тому, що вони не звучать на жіночий погляд грубо чи образливо. Ну що поганого в словах «Гаразд, краще сама все зроблю» або «Будь чоловіком!»? Вони зазіхають на його самоповагу, а як ми зараз пояснимо.

Якщо ви сказали їх одного разу, зробіть зусилля і не повторюйте знову. Тому що наші сімейні терапевти дізналися від своїх клієнтів, що це найстрашніші слова, які можна почути від своєї обраниці.

1. «Гаразд, краще зроблю сама»

Порада від професіонала: якщо ви попросили чоловіка полагодити кран або тільки попросили викликати того, хто полагодить кран, — дайте йому можливість це зробити самому. «Навіть якщо партнер кілька разів забув це зробити, є шанси, що він щиро хоче вам допомогти, — говорить Енн Кроулі, сімейний психолог з Остіна. — Дайте йому зберегти обличчя, не вимовляєте: «Гаразд, краще зроблю сама». Це страшна фраза. Для чоловіка вона означає, що ви не думаєте, що він взагалі здатний щось зробити, і ви в ньому не маєте потреби».

2. «Міг би здогадатися…»

Ці образливі слова не стануть для нього стимулом до дії, тому що ви вимагаєте майже неможливого.

«Жінки збережуть для себе масу часу і нервів, якщо просто змиряться з тим, що чоловіки погано читають між рядків і не будують припущень, — говорить Райан Ховс, клінічний психолог з Пасадени. — Вони не створені для цього, і їх не перевчиш. Просто скажіть прямо, що ви від нього хочете».

3. «Нам треба поговорити»

Ніякі інші слова не здатні вселити стільки жаху в серце чоловіка, як ця невинна, на перший погляд, фраза. Це провісник серйозної розмови, скарг і критики. Знаєте, що він зробить? «Він подумає, що він невдаха, і постарається втекти, — каже Марсія Бергер, сімейний терапевт. — Адже це прямо протилежно тому, що ви хотіли, — сісти разом і поговорити».

4. «Будь чоловіком!»

Для вашого і його блага не вживайте ці слова. Це брутальна атака на його ідентичність, сумнів у його мужності і приналежності до великого племені видобувачів, захисників, будівельників і винахідників.

5. «Прибери за собою. Я не твоя матуся!»

Проявіть креативність і знайдіть більш тонкий спосіб зацікавити його класти речі на місце або в корзину. Кажучи, що він досі потребує своєї матері, ви, самі того не знаючи, можете потрапити в точку, — нагадати йому, як добре йому було з нею.

6. «Ти знову йдеш з друзями?»

Не дивіться на це як на загрозу вашому шлюбу, говорить Ховс. Звичайно, іноді похід з друзями на футбол — це лише евфемізм для хорошої пиятики, але для більшості чоловіків зустріч з друзями — це віддушина, щоб поспілкуватися на рівних, обмінятися думками і своїми хлоп’ячими символами влади і статусу.

У таких парубоцьких є бонуси і для вас. Іноді, послухавши всі розповіді своїх друзів, ваш партнер приходить до висновку, що він хороший чоловік. І таке насичене чоловіче спілкування змушує його скучити за вами.

8. «Ти думаєш, вона симпатична?»

Ви ставите його в ситуацію, коли не можна дати правильну відповідь. Чоловіча природа така, що вони завжди відзначають саму привабливу дівчину. Можливо, і в цьому випадку він уже відзначив її про себе. А тепер йому доводиться вирішувати, як з’єднати два однаково правдивих твердження — що дівчина симпатична і що він любить не її, а вас.

9.«Ой, який животик!»

Потрібно з обережністю відзначати зміни в його зовнішності, через те, що у чоловіків немає звички жартувати над собою, на відміну від жінок. Не все треба озвучувати, іноді простіше прямо переходити до дій. І це як раз той випадок. Буде набагато більше користі, якщо ви в один з найближчих днів випадково опинитеся разом в парку і проведете там кілька годин, а на вихідних дістанете велосипеди і вирушите на прогулянку.

За матеріалами

9 прихованих переваг чорного перцю

17 питань, на які потрібно відповісти до шлюбу