in , , ,

Бої за правилами: 5 тем, які НІКОЛИ не можна зачіпати під час сварки

Сварки бувають у всіх сім’ях, навіть самих щасливих. Головне — розуміти, коли і про що варто змовчати, інакше – слово за слово, і незначна сварка може перерости в повнокровну війну і залишити не загладжену образу в душі близької людини. Перед вами 5 речей, які ніколи не можна згадувати під час сварки.

1. Не приплітайте родичів

Ваша сварка – це тільки ваша особиста справа. Ніколи не приплітайте в неї інших людей. Особливо це стосується родичів і батьків. Образа може засісти так глибоко, що ви не зможете від неї позбутися довгі роки. Також не дозволяйте батькам брати участь у ваших сварках. У такому разі особиста сварка переростає в конфлікт двох сімей, який буде важко викорінити, навіть коли ви з партнером помиритесь.

2. Уникайте порівнянь

Іноді це здається самим дієвим способом достукатися до партнера. Але образа від порівняння з іншою людиною напевно затьмарить весь «виховний» ефект, на який ви розраховували, і боляче ранить кохану людину.

3. Не залишайте конфлікт невирішеним

Під час сварок герої кіно часто вибігають з хати, грюкнувши дверима, і купують квиток на найближчий рейс тільки для того, щоб за хвилину до кінця посадки помиритися з коханими в аеропорту. Проте в реальному світі це навряд чи станеться. Ніколи не йдіть з будинку під час сварки. Конфлікт потрібно вирішити, як би важко це не здавалося. Наберіться мужності промовчати на випади партнера, охолоньте, а потім поговоріть про все, не переходячи на особистості. 

4. Ніколи не говоріть про розлучення

Навіть якщо ви погрожуєте розривом відносин просто зі злості, і не збираєтеся насправді розлучатися з партнером, такі слова напевно посіють зерно сумнівів в душі близької людини. І повірте, розлучення обов’язково буде, якщо один із подружжя під час сварки його постійно згадує. Наскільки б вас не переповнювали емоції, ніколи не дозволяйте собі маніпуляції розривом відносин.

5. Не лягайте спати не помирившись

Навіть якщо ввечері ви сильно посварилися, ви повинні заснути разом, як робили це кожну ніч до сварки. Спочатку ви можете повернутися спиною один до одного, але після того, як ви заснете, щоденні звички візьмуть верх над вашими образами. Коли ви прокинетеся вранці, то цілком можете виявити, що ваш партнер обіймає вас уві сні. Кінець сварці.

Кожен раз, коли ви будете лаятися з близькою людиною, подумайте про те, що ви все одно помиритесь, а ось образливі слова ще довгий час будуть жити всередині вас.

Сподобалось?

25 приголомшливих фото, які не потребують жодного фотошопу

10 ілюстрацій про те, як творчі люди бачать цей світ