in , ,

Це не кохання. Годі себе обманювати!

© svit24.ne

Те, що ми називаємо коханням, насправді егоїзм і інфантилізм.

Але ми звикли видавати бажане за дійсне і романтизувати свої власні недоліки. Подавати свої милі вади з витонченого боку.

— Коли ви хочете, щоб про вас турбувалися, пестили, збуджували, стискали — це пристрасть.

— Коли ви хочете, щоб про вас всіляко дбали, вирішували ваші проблеми, робили вам подарунки, забезпечували вас — це інфантилізм.

— Коли ви хочете, щоб вас шалено любили, жити без вас не могли, поділяли з вами весь свій час і відвели все інше на другий план — це егоїзм.

— Коли ви хочете терміново народити дитину від конкретної людини — це біологія.

— Коли ви хочете, щоб він терміново зробив вам пропозицію \ вона погодилася стати вашою дружиною — це залежність від громадської думки.

Коли ви кохаєте — ви нічого не хочете. Ви просто кохаєте.

Ви ходите по квартирі, чистите зуби, відправляєте робочі листи, купуєте хліб, п’єте чай, дзвоните мамі — і одночасно кохаєте ту людину. Вона може бути в цей час де завгодно і з ким завгодно. Вона може навіть не знати про те, що ви її кохаєте. Різні проблеми відбуваються і далі, життя тече, як зазвичай, але все одно вам якось тепло в душі.

Так, це не практично, ірраціонально і дивно.

Але саме це і є кохання.

Все інше — просто людські пристрасті.

Вибудовувати можна стосунки, а не кохання. Боротися можна за життя дитини, перше місце на конкурсі або свої права, але не за кохання. Очікувати можна відповідальності за слова і вчинки, чесності або розуміння, але не кохання. Кохання — не має практичного результату. Потрібно просто навчитися називати все своїми іменами, і тоді все стане на свої місця.

Кохання — це просто приємне тепло всередині вашого тіла.
І це найкраще, що мені доводилося відчувати.

Фото заголовку
За матеріалами

Сподобалось?

12 трюків, з якими будь-яка дівчина на фото буде виглядати по-голлівудськи

13 психологічних фільмів, які перевернуть ваш погляд на життя