Чого очікувати від стосунків з дівчиною, яка звикла бути самостійною

17 речей, яких варто очікувати від таких дівчат:

1. Чекайте, що на першому етапі ваших з нею стосунків вона буде робити все по-своєму. Річ не в тому, що ви не маєте для неї значення, просто вона любить робити те, що їй хочеться і коли хочеться, не питаючи при цьому дозволу.

2. Найімовірніше, вона не захоче квапити подій, беручи до уваги всі деталі. Не думайте, що ви їй не подобаєтеся. Напевне, ви дуже їй симпатичні, просто все, що відбувається, для неї дещо нове.

3. Очікуйте надмірної опіки з боку її друзів. Підозріле ставлення з їхнього боку вам забезпечене. Річ в тому, що вони не звикли бачити її в компанії ще когось. У зв’язку з цим їм необхідно просто переконатися, що ви і є той хлопець, який буде добре до неї ставитися.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

4. Їй нелегко дозволити вам залицятися до неї. Не варто приймати це як особисту образу. Вона просто звикла дбати про себе, тому їй складно жити в світі, де у неї є той, хто проявляє турботу й увагу про неї.

5. Чекайте впертості та боротьби в тому випадку, коли вона не отримує бажаного. Не потрібно завжди піддаватися їй, просто іноді дозволяйте їй теж перемагати.

6. Їй необхідно надати особистий простір, особливо на початковому етапі, коли ви тільки починаєте зустрічатися. А все для того, щоб їй здалося, що вона по вуха закохана. Ось чому їй такий необхідний особистий простір і можливість побути наодинці з собою.

7. Чекайте, що вона піде від вас. Особливо, коли зрозуміє, наскільки сильно подобається вам. На її повернення буде потрібно якийсь час, щоб відчути ці почуття до кінця.

8. Вона буде ставити під сумнів в прямолінійній, іноді непрямій формі всі ваші почуття до неї. Нею керує бажання дізнатися про справжність ваших намірів. Можливо, все, що відбувається – це просто фантазії в її голові.

9. Чекайте, що вона буде впертою. Вона скаже вам: «У мене все під контролем». Тільки так і нічого більше, ніж вам хотілося б почути. Але з часом вона звикне до ваших пропозицій про допомогу і попустить залізні віжки.

10. Вона буде максимально обережною, щоб не впустити вас в будинок. В цьому проявляється її бажання перевірити: наскільки ви терплячі й чого насправді вартуєте. В її власних очікуваннях ви повинні виправдати всі надії.

11. Чекайте, що довіри з її боку буде небагато. При цьому з кожним кроком її може ставати більше. Потерпіть трохи, поки будуть зроблені всі кроки назустріч довірі.

12. Ви зіткнетеся з силою її характеру, особливо на першому етапі ваших з нею стосунків. Але не варто лякатися, оскільки насправді це лише зовнішня оболонка. Познайомившись з нею ближче, ви зрозумієте, наскільки вона м’яка і добра.

13. Уявіть собі, що перед вами зарезервований об’єкт, що має для вас велике значення. Так ось тільки після того, як ви пройдете етап знайомства і дізнаєтеся одне про одного більше, перед вами відразу ж відкриється все найкраще і прекрасне.

14. Вона буде ретельно приховувати від вас свої найбільш вразливі та слабкі місця. Почуття відкритості для неї – це все одно, що бути голою. Спробуйте одягнути її своїми ніжними словами.

15. Напевно, що вона не потребуватиме вас і віри в необхідність чогось взагалі. Але поступово вона прийме вас і захоче взаємності. Ось тоді це буде найбільш хвилюючим почуттям, яке ви коли-небудь відчували.

16. Звідси і її страх «кохати» і бути коханою. Вона щиро боїться змін в собі й того, що ви можете розлучитися, і вона більше ніколи не стане тією, що раніше.

17. Самотність для неї – це стандартний стан, певна зона комфорту. Але очікуйте того, що вона закохається у вас швидше, ніж зуміє зізнатися в цьому. І зовсім неважливо, чи буде ваша любов тривалою чи ні, але це почуття назавжди змінить вас обох.

Переклад Тутка за матеріалами