Чуйні люди – справжні і найчесніші серед усіх, кого Ви коли-небудь зустрічали

Вони ангели із зламаними крилами, які літають, тільки коли відчувають любов.

Чуйні люди живуть з постійним відчуттям провини і болю, причиною яких часто являються невирішені ситуації та непорозуміння. Їхня душа увесь час піддається тортурам, тому що не може відчувати почуття ненависті.

Ці люди потребують любові, тому що їхнє серце постійно зранюють ті, які оточують їх. І не дивлячись на усі трагедії, які вони переживають, чуттєві люди залишаються найспівчутливішими. Вони готові захистити усіх принижених, ображених і тих, яких неправильно зрозуміли.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

“Вони ангели зі зламаними крилами, які літають, тільки коли відчувають любов”.

Ці слова були написані відомим психологом і письменником Шенноном Алдером. Якщо ви чуйна людина, тоді цей текст для вас.

Якщо Ви є емпатом або високочуйною людиною, то для Вас замовчування проблеми є злоякісною пухлиною, яка повільно збільшується. Такі люди не завжди здатні постояти за себе, вони не можуть перемагати в кожній битві. Але вони завжди заступляться за свого друга або близьку людину, навіть коли від неї відвернуться усі інші.

Найбільше вони шкодуватимуть, якщо втратять можливість бути просто хорошим другом для тих, хто близький їм по духу. Чуйна людина дуже важко відпускає близьких їй людей.

Звичайно, через багато років вони можуть знову зустрітись і просто посміятись над тією ситуацією, яка призвела до розриву. Проте, відпустити і більше не побачити свого друга… залишаючись при цьому в повному порядку, не знаючи, як жити далі… це вище за її сили. Це слабке місце чуйних людей. Такі розлучення розбивають їхні серця на шматки і позбавляють віри в майбутнє.

Ревниві, запеклі й егоїстичні завжди першими досягають гірських вершин. Тому що для них бути першими є головною метою у житті. А ось чуйні люди, навпаки, більше насолоди отримують від самого процесу подорожі та  від людей, яких зустрічають в дорозі. Життя для них – це не поле для конкурентної боротьби. Вони досягають вершини останніми, тому що знають, що подорож є важливішою за місце призначення.

Чуйні люди заслуговують більшого, ніж цей світ та речі, які він готовий їм запропонувати. Вони тут, щоб допомогти іншим побачити і відчути те, що ми частенько пропускаємо через неуважність, зайнятість або егоїзм. Будьте вдячні цим людям за їхню появу у вашому житті. І якщо Ви є чуйною людиною, то бережіть себе. Тому що Ви ангел.

За матеріалами