in ,

Форма брів, життя і кохання. Дізнайтеся про себе більше!

В наш час, коли брови стали практично найважливішим елементом на обличчі будь-якої модниці, важливо пам’ятати, що, мабуть, саме брови визначають вираз обличчя. І справа зовсім не в моді!

Саме від форми і положення брів залежить, який у вас вигляд: похмурий чи здивований, розумний чи розсіяний. Від форми брів навіть залежить те, на скільки років старшою чи молодшою ви можете виглядати! І навіть, якщо ваші брови вже не мають своєї початкової природної форми, то все одно цікаво дізнатися, що форма брів, яка природна для вас від народження, може багато розповісти про вашу індивідуальність, про характер. І навіть про те, як людина проявляє себе в любовних стосунках! Отже, варіанти!

1. Прямі брови
Немає ніякого значення в які обставини вас заганяє життя. Ви вмієте вирішувати будь-які проблеми швидко і рішуче. Ви – людина, якій можна довіряти. У вас великі організаторські здібності, ви невимушено і легко можете робити кілька справ одночасно і виконувати їх з одинаковим успіхом. Це стосується, як до домашніх справ, так і справ на роботі.

На професійній ниві ви, як правило, більш успішні, ніж ваші колеги. У коханні ви жагучі і рішучі. Ви завжди поруч з тією людиною, з якою дійсно хочете бути. Любов “за розрахунком” – це не для вас!

2.Брови “зі зламом”
Все, що вам доводиться робити в житті, ви завжди робите добре. Ви доводите всі ваші справи до кінця, ніколи не залишаєте нічого недоробленим чи незавершеним.

Основне ваше кредо – завжди йти вперед. Ви – дуже уважна, творча і впевнена в собі людина; це ті якості, які якнайкраще характеризують вас як у приватному, так і в професійному житті.

У вас є відчуття прекрасного і, безсумнівно, ви могли б бути (або вже стали) хорошим артистом, художником, модним дизайнером або стилістом. У коханні вам немає рівних, ви винахідливі і непередбачувані. Людина, яка знаходиться поруч з вами – просто щасливчик. Їй ніколи не буває з вами нудно.

3. Брови “хаткою”
Ви – власник ніжної і тонкої душі. Однак, разом з цим ви дуже комунікабельні і товариські і вам не складає труднощів знаходити нових друзів і бути душею компанії.

У вас дуже чуйний характер і тому ви часто переймаєтеся проблемами інших людей і завжди готові надати їм допомогу, за що вас і цінують. Людей дивує ваша природжена чарівність і привабливість, яких ви самі можете навіть не усвідомлювати!

Ви – невиправний романтик. Від кохання ви завжди чекаєте чогось казкового і незвичайного. І треба сказати, що найчастіше це і отримуєте. Ваші стосунки завжди сповнені ніжності і романтизму. Єдина умова, яку вам потрібно для повного щастя – це щоб ваш супутник дійсно щиро цінував вашу тонку і вразливу душу.

4. Брови “врозліт”
Ви – великий індивідуаліст. Вам нецікаво доводити навколишню вашу перевагу, ви і так добре знаєте собі ціну. Тому ви не витрачаєте час на порожні розмови і випадкових знайомих. Ви добре бачите свою мету і спокійно йдете до неї.

Єдина людина, яка дійсно вас цікавить – це ви самі. Іноді це призводить до деяких складнощів на роботі. Вашу незалежність часто плутають з агресивністю і зарозумілістю, хоча насправді ви просто прагнете бути кращим.

У любовних стосунках ви такий самий егоїст, як і в житті. Ви завжди хочете тільки найкращого. Ваше прагнення в досягненні цієї мети просто не знає перешкод. Ваш супутник повинен бути ідеальний і має бути від вас в повному захваті! Але найчастіше ви забуваєте або навіть не замислюєтеся про те, що, зазвичай, від вас чекають того ж самого.

5. Брови “дугою”
Ви відповідальна, серйозна і благородна людина. Вас також характеризує гостре почуття справедливості і бажання “обійняти” весь світ. Ви намагаєтеся жити так, щоб не створювати проблем навколишнім і уникаєте неприємних ситуацій.

Ви дуже терплячі і вам завжди вдається добре організовувати ваше життя і доводити намічене до кінця. Вас дуже цінують як ваші домочадці, так і товариші по службі.

Ваші любовні стосунки – це, мабуть, ідеал, гідний усілякого наслідування. Ви вмієте цінувати і берегти те, що  у вас є. Ви не вимагаєте зайвого від свого партнера. І це допомагає вам бути щасливим!

За матеріалами

Про чоловічі борги

Дитячі книги на все життя