Говоріть собі ці 5 фраз у важкі моменти життя

© hrnews.co.uk

Життєві труднощі наздоганяють нас без попередження і настільки раптово, що практично збивають з ніг.

Буває, навіть підтримка найближчих людей не допомагає подолати негаразди. Рано чи пізно все зміниться в кращу сторону, але якщо ви відчуваєте, що готові втратити свідомість від труднощів, які на вас навалилися, повторюйте собі ці 5 фраз.

1. Я маю право трохи поплакати, але скоро знову буду сміятися

Емоційна розрядка дуже важлива для того, щоб пережити період скорботи, змиритися з невдачею, помилками, труднощами. Ніколи не стримуйтеся і не відчувайте провину за те, що ви пригнічені і вам не вистачає сил.

Але важливо пам’ятати, що цей стан, необхідність «глянути в очі нашим демонам», не повинен тривати надто довго. Це не повинно бути постійним.

Поплакати і порефлексувати про наші проблеми служить дуже чіткій меті: допомогти нам прийняти те, що трапилося, щоб рухатися вперед, щоб змінити ситуацію і себе. Ви заслуговуєте на те, щоб знову почати посміхатися.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропусти найцікавіше

2. Людина, яка найкраще може допомогти мені пережити труднощі – це я сам

Вас можуть оточувати хороші друзі, чуйний партнер і любляча сім’я, які піклуються про вас. Однак, ви повинні бути в змозі впоратися з цими митями труднощів самі.

Без волі, без енергії, без надії вам буде дуже складно вийти з цієї темної кімнати, в яку ви потрапили. Слухайте тих, хто навколо вас, приймайте їх допомогу, але потім ви самі повинні запустити цей внутрішній процес подолання труднощів.

3. Я не можу змінити обставини, але можу змінити моє ставлення до них

Є речі, яких неможливо уникнути: втрати, хвороба, розлука, стосунки, які розриваються, не дивлячись на всі наші зусилля …

  • Ніхто з нас не може контролювати на 100% ці труднощі і обставини, які іноді життя підкидає нам. Однак лише ми відповідаємо за наші думки.
  • «Не можу» повністю паралізує нас і приносить нам лише негативні емоції. У той час як «я зможу це» повністю змінює наш настрій і ми знаходимо нові сили.

Не забувайте про це!

4. Я почну жити, коли переступлю через свій страх

Ми багато разів говорили про зону комфорту. Це невидимий простір, який оточує нас і дає нам відчуття безпеки і контролю над ситуацією.

Однак, коли ми переживаємо труднощі і негаразди, ми відчуваємо, що ці невидимі стіни руйнуються, залишаючи нас повністю беззахисними.

Ми повинні подолати цей страх і вийти за межі цього колись затишного кокона, який нас оточував.

  • Якщо ви боїтеся навіть подумати, що тепер з вами буде, після того, як ви переступите цю лінію, то спочатку прийміть те, що трапилося, а потім нагадайте собі, що життя триває і ви разом з ним. Вперед!
  • Якщо ви відчуваєте страх, боїтеся опинитися на самоті, то раціоналізуйте ці побоювання і згадайте нашу другу фразу: єдина людина, хто вам може допомогти, це ви самі. Знайдіть в собі сили це подолати.

5. Мені потрібно кожен день піклуватися про свій спокій і внутрішній баланс

Ви піклуєтеся про свою дієту, вагу, ходите до лікаря, щоб перевіряти своє здоров’я. Постійно думаєте і дбаєте про ваших близьких, і можливо, ввечері ви падаєте на ліжко практично без сил.

Тепер запитайте себе, коли в останній раз ви думали про свої почуття, потреби в вашому внутрішньому світі?

Корисно ставити собі це запитання кожен день. Якщо ми ставимо в пріоритет потреби інших, ми починаємо нехтувати собою.

Якщо ми зосереджуємо наші зусилля на матеріальних речах, прагнучи накопичити або отримати їх, ми забуваємо про справді важливі речі: наше щастя, нашу цілісність як особистість.

  • Коли настають важкі часи, ми повинні бути готові до них і найкраща стратегія полягає в тому, щоб кожен день вирощувати наш внутрішній спокій, зміцнювати почуття власної гідності, самооцінку.

Не забуваючи, перш за все, що життя тече і все постійно змінюється. Подобається нам це чи ні, ми повинні стати частиною цього руху.

І на закінчення варто наголосити, що ніхто з нас не може передбачити, коли настануть ці складні моменти і життя буде випробувати нас на міцність, тому необхідно знати, як «запустити» ці механізми життєстійкості і ці фрази вам в цьому допоможуть.

Отже, переживши шторм, ми обов’язково побачимо веселку.

За матеріалами