Наполегливо багатієм: 19 речей, яких треба уникати

© glavred.info

Перша: Відсутність чіткої мети

Як водиться, більші завдання потрібно розділити на безліч маленьких і методично їх вирішувати, досягаючи певної мети. Доведеться скласти особистий план економії з конкретними проміжними цілями. Потім слід скласти фінансовий план або стратегію інвестицій. Адже гроші повинні ефективно працювати, а не лежати під матрацом.

Друга: Недолік амбіцій

Вам доведеться не просто сильно захотіти поставити планку вище середнього, але і бути готовим на жертви, щоб її взяти.

Третя: Неправильне застосування своєї освіти

Гроші заробляють не ті, у кого більше знань, а ті, хто вміє їх використовувати. При цьому знання треба множити — інтелект вимагає постійного тренування. Багато сучасних мільйонерів і мільярдерів (особливо в сфері IT) — справжні книжкові хробаки.

Цікаве
Loading...

Четвертя: Відсутність самодисципліни

Або ви самі візьмете гору своїми слабкими сторонами, або вони переможуть вас — третього не дано. Одна з найголовніших формул багатої людини — витрачай менше, заощаджуй більше.

П’ятя: Відсутність фізичного навантаження

Як би це банально не звучало, але без здоров’я успіху не буде. Біг, тренажерний зал, йога — що-небудь з цього завжди є в щільному графіку будь-мільйонера. Переїдання, поганий сон і навіть негативний емоційний настрій — все це можна перемогти за допомогою фізичного навантаження.

Шоста: Прокрастинація

Звичайна лінь — головна причина більшості провалів. Закрийте сторінку соціальної мережі або відео з котами, вимкніть багато разів прослуханий альбом Лани Дель Рей або Rolling Stones. Починайте діяти прямо зараз!

Сьома: Відсутність наполегливості

Більшість з нас — любителі нових починань. Але завершити почате — це зовсім інша справа. На жаль, багато людей схильні здаватися при перших ознаках поразки. Не зупиняйтеся, поки не досягнете бажаного.

Восьма: Негативний настрій

Разом з банальною лінню це головний ворог успіху. Вирощування капіталів передбачає взаємодію з безліччю людей. Не думайте, що оточуючим потрібен диплом психотерапевта, щоб розкусити вас. Поки ви зберігаєте негативний настрій, про нормальні взаємодії з навколишніми і мови бути не може.

Дев’ята: Нерішучість

Більшість людей, чий особистий статок перевищує мільйон доларів, приймає рішення оперативно. Успішні люди знають: якщо довго зважувати всі «за» і «проти», вікно можливостей просто закриється. Краще прийняти погане рішення, ніж не приймати ніякого.

Десята: Неправильна супутниця або супутник життя

Повна відсутність гармонії у відносинах із супутником або супутницею життя, швидше за все, призведе до провалу у фінансовому плані. Вчені з Вашингтонського університету в ході тривалих досліджень навіть прийшли до висновку, що у щасливих пар річний заробіток в середньому на $4 тисячі (на кожного) більше, ніж нещасливих.

Одинадцята: Небажання ризикувати

Всі успішні люди ризикують. Надмірна обережність призводить до того, що багато хто навіть і не намагаються спіймати удачу за хвіст. Наприклад, вкладення в ринок акцій — це такий же ризик, як стрибок зі скелі. Але найчастіше він більш ніж виправданий.

Дванадцята: Знайомство не з тими людьми

Важливо оточувати себе талановитими людьми, націленими на успіх. Причому це стосується і друзів, і колег, і навіть боса. Людина в тій чи іншій мірі копіює поведінку колективу — так вже він влаштований.

Тринадцята: Небажання піти з ненависної роботи

Домогтися успіху на ненависному терені фізично неможливо. Простіше кажучи, якщо в школі була п’ятірка з літератури і трійка з мінусом з математики, краще не намагатися стати головним бухгалтером. Якщо робота приносить тільки розлад і сильний стрес, варто подумати про відхід. Рішення серйозне, але воно може стати запорукою майбутнього фінансового успіху.

Чотирнадцята: Спроби бути гарним у всьому

Універсальний фахівець ніколи не буває по-справжньому сильний в чомусь одному. Освоїти всі сфери діяльності неможливо, треба вчасно звузити свій фокус. Наприклад, стати мільйонером і талановитим віолончелістом — нездійсненна мрія: на це просто не вистачить сил і часу.

П’ятнадцята: Відсутність пристрасті

Щирий ентузіазм заразливий. Ентузіаст легко змусить цілу групу людей робити те, що йому потрібно, причому без особливого примусу. Інертна людина так і залишить байдужими оточуючих. Хороший приклад щирого напруження пристрастей — Дональд Трамп. Так, цей мільярдер часом надто емоційний, але він накопичив величезний особистий статок і домігся посади президента США, незважаючи на відсутність партійної підтримки.

Шістнадцята: Вузьке мислення

Ваше вузьке мислення — зовсім не те ж саме, що свідоме звуження фокусу на кількох речах. Вузьколобість губить будь-які інноваційні ідеї, а не просто відсікає те, що не відноситься до основної мети. Успішні люди думають по-іншому. Для того щоб долучитись до іншого способу думки, можна спробувати розширити коло спілкування, зрозуміло, пам’ятаючи про якість колективу.

Сімнадцята: Замкнутість і невміння спілкуватися

Це якість ще небезпечніша вузьколобості. Замкнута людина просто приречена на провал. Фінансовий успіх має на увазі під собою не тільки стратегію, але і шарм. Замкнуті люди його позбавлені. Соціальні навички варто розвивати, навіть якщо до цього немає схильності.

Вісімнадцята: Умисна брехня

І в короткостроковій, і в довгостроковій перспективі брехня здатна принести кілька перемог. Але потім вона може повернутися і зруйнувати все те, що було створено за допомогою неї.

Дев’ятнадцята: Надія швидко розбагатіти

Забудьте про казино і лотереї. Як сказав Уоррен Баффетт, повільно створити значний статок не так вже й складно. А ось розбагатіти швидко практично неможливо. Гуру з Омахи знає, про що говорить: він не грав в азартні ігри, а все життя інвестував у відносно стабільні акції, показуючі помірне зростання, типу Coca-Cola, залізниць або кетчупу Heinz.

Фото заголовку glavred.info
За матеріалами vestifinance.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close