in ,

Не дозволяй першому враженню тебе обдурити

© uralstudent.ru

Перше враження не даремно називають найсильнішим. Якщо ти думаєш, що не піддаєшся йому, то ти себе обманюєш, причому обманюєш сильно. Пройдися по комірках своїй пам’яті. Хіба немає в них епізоду, коли ти, збентежений літньою спекою, помітив красиву дівчину з гарною фігурою, красивим поглядом і обличчям, яка пройшла повз, навіть не глянувши в твою сторону, викликала бурю емоцій в твоїй душі? Ти був готовий приписувати їй абсолютно феноменальні риси особистості, був готовий знайти в ній те, що не знаходив в інших дівчат, але все це лише міф — міф, який ти придумав своїм ласим на жіночу красу розумом. А знаєш, що найдивніше? Те, що тебе збивають зі шляху не тільки жінки, але і чоловіки — вони теж можуть пускати пил в очі, змушуючи думати, що гідні всілякої поваги. Шахраї користуються цим більше інших, але і звичайні люди часто застосовують шахрайські методи, навіть у звичайних розмовах. Навіть найближчі люди це роблять, але Тутка не стоїть на місці і розповість тобі те, як можна відокремити правду від вигадки.

Не тільки говорить, але і слухає

Це перший маркер гідної людини, ким би вона не була: жінкою або чоловіком, начальником чи підлеглим, черницею чи повією. Так, людина може виглядати чудово, але якщо в бесіді з тобою вона не може заткнутися і послухати те, що ти говориш, то нема чого взагалі з нею говорити. Якщо вона тебе не слухає, то вона тебе не поважає. Якщо вона тебе не поважає, то у неї немає ніякого інтересу до того, що ти хочеш, про що ти думаєш, що ти робиш. Коли стикаєшся з такою людиною, то простіше гавкати на дерево, ніж розмовляти з ннею, — користі більше буде.

Внутрішня доброта

Тобі може здатися, що перед тобою стоїть самий доброзичлива людина у світі. Вона проявляє чудеса ввічливості і такту, посміхається, говорить приємні слова. Але все це може бути видимістю, а не суттю. Всередині людина може бути гнилою трохи більше, ніж повністю.

Втім, тобі пощастило — ущербність моральної сторони людини можна визначити і при першій розмові, але треба уважно дивитися за перебігом думки співрозмовника. Зверни увагу на те, як він мислить, а не на те, як він говорить. Говорити він може чудово, але саме загальне поведінка свідчить про те, що у нього дійсно на гадці.

Ненормальна реакція

Напевно ти помічав, що різні люди по-різному реагують на твої слова і дії. Деякі люди критикують конструктивно, вносять позитив у твоє рішення або слова. Інші, навпаки, схильні ображатися на слова або взагалі реагувати гнівно, з обуренням і негативністью. А тепер подумай про те, з якими людьми ти хочеш мати справу, а з якими ні? Кожен може прикидатися добрим і розуміючим, щоб залишити гарне враження, але якості характеру говорять самі за себе.

Абсурдні лестощі

Якщо твій співрозмовник перегинає палицю з лестощами, то нічого доброго з цього чекати не слід. Це завжди погано, тому що перегини з лестощами є прямим підтвердженням маніпулювання. Тримайся подалі від таких людей і не дозволяй їм себе обдурити — вони не твої друзі. Втім, якщо компліменти йдуть від подруг, то є всі підстави вважати, що тобою просто зацікавилися. У цьому випадку можна послабити оборону, особливо якщо жінка тобі подобається.

Збереження особистих кордонів

Джентльмен ніколи не заходить далі, ніж дозволяють йому правила пристойності. Те ж саме можна сказати і про гідних жінок — вони не нав’язуються, а залишають після себе приємне враження. Якщо ж ти бачиш, що людина не залишає простору для маневру і продовжує нав’язувати свою думку, свою компанію, своє суспільство, то можна відразу забути про те, яке перше враження вона залишила. З такими людьми дуже складно знаходити спільну мову, особливо інтровертам.

Наодинці

І головна порада, яка працює у всіх випадках. Потрібно лише уявити, що ти збираєшся з цією людиною провести наступні два дні. Чи ти зможеш отримати задоволення від походу на спортивну гру, якщо поруч з тобою буде цей хлопець? Чи ти зможеш спокійно подивитися нову серію «Твін Пікса», якщо поруч з тобою буде ця дівчина? Чи ти зможеш піти в бар, щоб випити? Або сходити в спортивний зал, щоб накачати м’язи? Загалом, подумай над цим. Якщо з людиною не можна вести себе природно, то значить, з нею щось не так.

Фото заголовку
За матеріалами

Сподобалось?

9 речей, про які ви будете шкодувати через 10 років

А навіщо ви потрібні багатому та успішному чоловікові?