in

Оберіть пару, яка танцює, і зрозумієте, яких стосунків ви прагнете

Щоб карантин протікав швидше, Тутка знову пропонує цікавий тест. Уважно розгляньте малюнок і оберіть пару в танці.

1. Перша пара вкаже на вашу потребу в емоційних стосунках, ваша душа бажає подарунків, сюрпризів, ви хочете, щоб вас хоч трішечки, але носили на руках. Ви хочете відчувати себе бажаною жінкою, якою захоплюються і яку носять на руках.

2. Драйв, емоції та боротьба за партнера — ось чого ви бажаєте саме зараз! За натурою ви — вперта людина, часто відстоюєте свою думку, і цього вимагаєте від партнера. Вам хочеться знову й знову завойовувати одне одного та підтримувати вогонь пристрасті!

3. Зараз ви шукаєте підтримки від коханої людини, розуміння і турботи. Вам важливо відчувати його підтримку та впевненість в завтрашньому дні.

4. У партнері ви шукаєте класичного охоронця і годувальника — людину, котра візьме на свої плечі розв’язання проблем, а ви будете мати роль його порадниці. Найкращий варіант стосунків для вас — сповнених довіри, турботи одне про одного та розуміння.

5. Ви — активна, динамічна й енергійна особистість, тому шукаєте пристрасного партнера. Стосунки “з перчинкою” – просто необхідні для вас, і навіть якщо у вас з чоловіком не обійдеться без сварок, в цьому і вся суть.

6. Зараз ви не бажаєте створювати стосунки, вам подобається ваша свобода. Якщо ви й зустрінете другу половинку, то вимагатимете від неї такої самого вільнодумства, яке зараз є у вашій голові. Ви не любите рамок та обмежень.

Чи збіглися у вас наші варіанти пояснення тесту? Розповідайте!

Сподобалось?

10 ознак батьків, які, вірогідно, виховають успішну дитину

COVID-19: діти теж можуть важко хворіти. Це не тільки захворювання бабусь і дідусів