Послання ворогові

Вітаю, дорогі вороги, недоброзичливці і заздрісники!

Люблю вас з усього серця, цілую з усього серця бажаю здоров’я, довгих років життя, багатства і процвітання. Словом, всього того, чого зазвичай відображають у будь-якій вітальній листівці. Дякую вам усім за те, що ви є.

Дорогі вороги! Хто, як не ви допомагає так тримати себе у формі і тонусі. Тому, дякую за всі косі погляди, за всі криві і лицемірні посмішки, за якими завжди прихована ненависть. Це додає мені нових сил. В цьому випадку, творчих, враховуючи мою професію музиканта.

Дуже вдячна за те, як ви намагаєтеся налаштувати проти мене друзів. Це завжди показує, наскільки розумні мої друзі. Чи збережуть вони власну думку про мене чи перейдуть на ваш бік.

Окремим абзацом висловлюю подяку за те, як ви завжди вмієте зазначити, донести до мене і передати іншим, якщо я погано виглядаю, в чомусь помиляюся, або поводжуся не так, як ви звикли. Це допомагає знаходити нові життєві методи, техніки і практики. Заради вас я ходжу в тренажерний зал, стежу за собою у всіх відносинах, включаючи поведінку, жести і мову і сміюся в обличчя своїм недугам. Завдяки вам я зрозуміла, що сміх завжди краще плачу. Бажаю і вам навчитися сміятися в той час, як інші будуть чекати, коли ж ви, нарешті, заплачете. Дякую вам і тоді, коли приходите на мої концерти. Ви думаєте, що тим самим здатні позбавити мене рівноваги, але мої сили стають десятикратними.

Обожнювані вороги! Ви стільки для мене зробили і продовжуєте, що навряд чи навіть рідна мати могла б так подбати про мене. На вашому тлі я навчилася цінувати всі хороші життєві моменти і відчула повноту буття. Улюблені вороги! Будьте! Просто будьте!

Продовжуйте бути саме тим, що ви є! Якщо коли-небудь хтось з вас зрадить собі і раптом почне відзначати, що я зробила добре, коли чудово виглядала і скільки разів чудово зробила свою роботу, я тільки насторожусь. Це будете вже не ви. Але я не засмучуся і цьому. Ви, можливо, станете друзями чи підете з мого життя. Але вакансії ворогів і недоброзичливців ніколи не пустують.

Ще раз і багато-багато раз дякую, що ви є в житті. Всіх благ! Бажаю досягти того рівня внутрішнього спокою і сили, який є у мене завдяки вам!