Поза, в якій спить кохана людина, багато розповість про її особистість

Стан сну тим унікальний з точки зору психології, що людина занурюється в несвідоме, природне начало, де не владні її думки, навички і звички. Лише гола натура, справжня особистість з усіма її особливостями, яка і влаштовується в ліжку так, як їй зручно. Відповідно, спостереження за людиною, яка спить може відкрити таємницю — а що приховане в її душі?

Поза ембріона

Жорсткі зовні, але ранимі всередині. Такі люди дуже гостро відчувають любов, образу, щастя і зраду, вони розуміють, що можуть стати дуже вразливі, якщо розкриються повністю. І тому інстинктивно прагнуть заховати вразливе нутро, згорнутися подібно їжачку, колючками назовні. У них багато сили, яка допомагає долати труднощі, але один пропущений удар може стати фатальним.

Прямо на спині

Це виглядає нудно, буденно, але ось парадокс — саме така людина частіше за інших стає душею компанії. Їм легко знаходити спільну мову, збирати навколо себе цікаве коло однодумців, спілкуватися в соціальних мережах. Як правило, у таких людей мінімум таємниць, вони як відкрита книга для оточуючих.

Поза «морської зірки»

Ноги розсунуті, руки розкинуті, тіло ніби прагне охопити якомога більше простору. Справжні космополіти, альтруїсти і шляхетні створіння, такі люди без тіні збентеження і дорогою поступляться, і останнім поділяться. Вони часто безтурботні і вільні, як птахи у польоті, звідси і така поза уві сні.

Поза звіздаря

Руки під головою, тіло розслаблене, погляд спрямований вгору, в уявне зоряне небо, а думки далеко-далеко. Так сплять творці, мудреці і філософи, всі ті, кому більше до душі міркувати про великі і значущі речі, ніж думати про шопінг і манну кашу на сніданок. І це означає, що з ними цікаво, але зовсім не просто взаємодіяти.

Сон на боці

Цілеспрямовані люди, нерідко з загостреним почуттям справедливості, а тому чесні і надійні. Вони готові міцно захищати те, у що вірять, рідко йдуть на компроміси, можуть бути егоїстичними. Але в той же час дуже цінують і люблять тих, хто став частиною їхнього життя.

Сон на животі

Якщо людина уві сні ховає м’який живіт знизу, а руки пхає під подушку, їй є що приховувати. Це обумовлено не нечистою совістю, а звичкою вести справи — напевно, вона працює на посаді керівника або радника. Майстерний дипломат, інтриган, маніпулятор або ж безпристрасний суддя, який не звик розкривати свої роздуми оточуючим, а говорить тільки по справі.

Королівська поза

Різниця з позою звіздаря в тому, що тут тіло розташовується так, як ніби його володар геть позбавлений бажання працювати. Навіщо? Він же король, володар світу, який нічого не боїться і може ось так легко і відкрито валятися в ліжку, поки інші зайняті справами. Амбітні особистості, які мріють про найкраще і нерідко вважають себе ідеалістами.

Обіймають подушку

Такі люди не хочуть розлучатися з тим, що їм дороге, вони не просто обіймають, а оточують своєю авторитарною турботою все, що по-справжньому важливо в їх житті. Включаючи близьких людей або справу своєї мрії. Але іноді така турбота стає занадто нав’язливою.

За матеріалами