in , ,

Правила, яким зобов’язані слідувати дівчата після 30 років

Справжнє життя починається після тридцяти років і це факт.

Факт, перевірений роками! Так, звісно, що наш організм не молодіє, і речі, які в 20 не приносили шкоди здоров’ю, потрібно терміново припинити робити в тридцять! Особливо, це стосується жінок, які у будь-якому віці хочуть виглядати на мільйон!

Сьогодні ми підготували для вас десять нескладних правил, яким потрібно слідкувати панянкам, яким вже за тридцять!

1. Перестаньте купувати дешеву косметику і замість цього придбайте один або два дійсно якісних продукту, що підходять для вашого типу шкіри.

Перестаньте покупать дешевую косметику и вместо этого купите один или два действительно качественных продукта, подходящих вашему типу кожи.
© onedio.ru

2. Перестаньте замовляти взуття з китайських сайтів. Купіть по-справжньому гарні та комфортні, але в той же час, дорогі черевики. Як показує досвід, якісне взуття не завдає шкоди ногам.

Перестаньте заказывать обувь с китайских сайтов. Купите по-настоящему хорошую и комфортную, но в то же время дорогую пару ботинок. Как показывает опыт, качественная обувь не наносит вред ногам, а так же гораздо лучше проявляет себя в носке.
© onedio.ru

3. Перестаньте жити на роботі і почніть прислухатися до свого біологічного годинника.

Перестаньте жить на работе и начните прислушиваться к своим биологическим часам.
© onedio.ru

4. Не тримайтеся всіма руками та ногами за недостойного чоловіка тільки тому, що боїтеся залишитися одна. Після 30-ти життя тільки починається: ви більш досвідчені, ніж 10 років тому і точно знаєте, який тип чоловіка шукаєте.

Не держитесь за недостойного мужчину только потому, что боитесь остаться одной. После 30-ти жизнь только начинается: вы более опытные, чем 10 лет назад и точно знаете, какой тип мужчины ищете.
© onedio.ru

5. Якщо ви в стосунках, не бійтеся говорити про свої бажання, особливо в ліжку.

Если вы в отношениях, не бойтесь говорить о своих желаниях особенно в постели.
© onedio.ru

6. Відмовтеся від фастфуду: кожна калорія відіб’ється на вашому животі або стегнах.

Откажитесь от фастфуда: каждая калория отразится на вашем животе или бедрах.
© onedio.ru

7. Не пийте алкоголь заради того, щоб напитися. Похмілля змусить вас пошкодувати про кожну краплю. Замість того, щоб вживати алкоголь у великих кількостях, навчіться знати міру і цінувати смак алкоголю.

Не пейте алкоголь ради того, чтобы напиться. Похмелье заставит вас пожалеть о каждой капле. Вместо того, чтобы употреблять алкоголь в больших количествах, научитесь знать меру и ценить вкус алкоголя.
© onedio.ru

8. Позбавтеся від цих супер-незручних, але красивих мереживних стрингів, які ви носите кожен день. Замість цього придбайте комфортну нижню білизну, а трусики Victoria Secrets залиште для особливого випадку.

Избавьтесь от этих супер-неудобных, но красивых кружевных стринг, которые вы носите каждый день. Вместо этого купите комфортное нижнее белье, а трусики Victoria Secrets оставьте для особого случая.
© onedio.ru

9. Менше проводьте часу за комп’ютером.

Меньше проводите времени за компьютером.
© onedio.ru

10. Обов’язково очищайте шкіру і не забувайте про зволожуючий крем перед сном.

Обязательно очищайте кожу и не забывайте об увлажняющем креме перед сном.
© onedio.ru

Фото заголовку svoimirukami.com.ua
За матеріалами onedio.ru

 

30 дивовижних винаходів для дітей, які суттєво полегшать життя батьків

11 законів Мерфі, які знайомі всім батькам