Сексуальність – це не молодість і краса!

© mdfrossard.com.br

Коли дівчині 20 років, їй море по коліна, вона собі подобається, вона нікого не боїться, вона сама вибирає, кого хоче, вона посилає чоловіків направо і наліво. Питання, що з нею таке трапляється через 15 років, що її просто не впізнати? З’являється якась убогість, вона сама собі не подобається, вона починає бігати по косметичних салонах і пластичним хірургам, і всьому цьому одна причина — патологічне бажання утримати молодість і нарешті сподобатися.

Типова хода жінки віком 35+ — стопи носочками всередину, спина згорблена. Невпевнена хода виходить. Жінка починає все більше фарбуватися, використовувати все більше косметики, так як вона соромиться свого справжнього обличчя. Добре, якщо цим обмежується, але бувають і важкі випадки, коли жінка починає з легких косметичних процедур, потім переходить до більш серйозних, а закінчується все низкою операцій. Насправді це важка патологія — піддавати себе фізичному насильству, дозволяти себе різати без яких-небудь медичних необхідностей. Одна справа, коли операція необхідна для збереження здоров’я чи життя. Але тут-то таких свідчень немає.

Але неприємний сюрприз полягає в тому, що всі ці способи вхопитися за молодість, утримати її за всяку ціну, не спрацьовують.

І ось чому.

У жінки в голові сидить стереотип, що в 20 років мене всі люблять. Значить, щоб мене любили, мені має бути, наче 20 років. Їй в голову не приходить, що в 20 років її всі хочуть не тому, що в неї груди високі чи тіло спортивне. А тому, що вона сама себе в 20 років любила. Вона сама собі подобалася. А в умовні 35 жінка втрачає свою ось цю впевненість у тому, що вона прекрасна.

У нас в країні є гіпертрофований культ молодості. Від 20 до 40 років чоловік взагалі не думає про свою молодість. А в 45 років і старше він з жахом усвідомлює, що старіє. І щоб переконати себе в тому, що він все ще привабливий, він починає шукати собі молоденьку подружку. Не факт, до речі, що знайде, але сама зацікавленість його в молодій дівчині породжує цей культ: подобаються лише молоді, хочуть тільки молодих.

Є набір штампів, які не працюють.

  • Заміж виходять молоді.
  • Хочуть красивих.
  • Є спеціальні місця, де треба знайомитися з правильними чоловіками.
  • Є набір умінь, який треба освоїти, щоб вас цінували.

Все це нісенітниці. Ви можете зустріти прекрасного чоловіка в автобусі, коли виносите сміття, в черзі в магазині, де-небудь.

Три речі не грають ролі: вік, зовнішність і характер.

Я не втомлююся повторювати, що люди, які вас оточують, сприймають вас тільки так, як ви самі себе сприймаєте. Це стосується і чоловіків, але мова зараз не про них. Як ви себе відчуваєте — так і ви і виглядаєте. Чому? Та тому, що чоловік все одно буде бачити не зовнішність, а ваше самовідчуття. А якщо ви дійшли до того, що готові ходити з чужим обличчям, то всередині ви настільки сильно не любите себе, себе справжню, що ніяка операція цього не приховає.

Що таке сексуальна привабливість?

Сексуальна привабливість — це не набір параметрів, яким треба відповідати. Сексуально привабливе те тіло, яке сама його господиня любить і вважає сексуальним. Я можу відразу назвати десятки досить відомих пар, де жінка не те, що не відповідає канонам краси, прийнятим сьогодні в суспільстві, але відверто не красива. Йоко Оно — найяскравіший приклад. Ні обличчя, ні фігури, нічого такого. І Леннон — красень, широкоплечий, великий. Пірс Броснан і його дружина вагою в 120 кілограмів. Х’ю Джекман і його Дебора. Можна перераховувати й далі. Секс — не в тому, яке у тебе тіло, вага, вік, скільки зморшок і так далі. Секс йде зсередини. Людина так влаштована, її психіка так влаштована, що як тільки людина починає подобатися собі, вона тут же знаходить і пару, і увагу, і затребуваність, і стосунки. Ні вік, ні зовнішність, ні характер тут абсолютно ні при чому.

Фото заголовку
За матеріалами