Щасливі жінки не лаються матом!

© brainum.ru

У переповнений автобус заходить жінка. Ніхто з тих чоловіків, хто сидить не хоче поступатися місцем. Нарешті, один встає. Побачивши це, маленька дівчинка запитує у мами: – А чому це дядько поступився місцем? – Тому, що він чоловік! Те, що відповіла дівчинка, змусило сидячих чоловіків почервоніти …

– А як же інші дядьки? Вони втомилися бути чоловіками?

Я часто чую, що сучасні жінки перетворилися в озлоблених сук. Що вони перестали бути слабкими і ніжними, і стали корисливими і агресивними. Що справжню порядну жінку зустріти дуже важко, а залишилися одні лише баби. І ось що я хочу сказати у відповідь. Часто в лютті жінок винні чоловіки.

Якщо чоловіки забувають про те, що ми – жінки, тоді як же нам пам’ятати про це? Душа жінки подібна чарівній троянді. Будь-яка жінка дуже хоче бути пахучою квіткою. Але часто дійсність змушує її відростити колючки і зміїне жало. Нам це робити не дуже хочеться. Але ж не відростити – помреш.

Коли жінка йде по вулиці, ледве несучи на собі важкі сумки, і зустрівся сусід, який навіть не спроможеться їй допомогти, що відбувається в її душі? Якщо ти пройшов повз, вважай, що ти виростив на троянді ще одну додаткову колючку. Вона сто разів подумає, перш ніж наступного разу влаштовувати веселе застілля. А ти скажеш – жінки розучилися готувати!

Якщо ліфт в будинку зламався, і жінка одна перла коляску на верхній поверх, а чоловіки проходили повз, чи захоче вона мати ще одну дитину? Ось і ще одна колючка виросла на нашій троянді. А потім скажуть – жінки більше не хочуть мати дітей.

Будь ніжною, будь ввічливою, будь повітряною, будь стрункою, будь жіночною – кажуть жінці … Та тільки як бути трояндою, якщо нікому прикрити від вітру? Як бути слабкою, якщо не можна розраховувати на допомогу? Для кого і з яких резервів бути красивою, якщо все навпіл?

У нашій культурній традиції є одна неприємна особливість. Наші чоловіки приділяють увагу тільки тим жінкам, яких вважають своїми, або тим, з ким хочуть переспати. У нас запросто може статися така сцена: чоловік не поступається місцем жінці похилого віку, але різко схоплюється, коли входить довгонога блондинка. Знаки уваги жінки у нас отримують тільки в якості залицяння, підкату перед сексом. Для звичайної жінки, з якою чоловік не планує переспати, знаків уваги йому шкода.

Часто хлопчиків виховують зацикленими на собі егоїстами. Вони й уявити не можуть, навіщо їм витрачати свої зусилля на якусь чужу жінку. Я скажу, навіщо.

Коли ви доглядаєте за нами за столом, відкриваєте перед нами двері, поступаєтеся місцем в транспорті, ви робите нас ніжнішими і добрішими. Троянда в нашій душі народжує прекрасний бутон з чудовим запахом. Коли ви ображаєте нас або байдуже проходите повз, троянда в нашій душі випускає ще одну колючку.

Щасливі жінки не кричать і не роблять підлості. Щасливі жінки не грублять і не лаються матом. Світ стане кращим, якщо всі жінки в ньому будуть щасливими!

Будь ласка, хлопчики, чоловіки, не забувайте свої троянди. Захищайте їх від вітру і життєвих негараздів. Бережіть всіх жінок, а не тільки тих, з ким хочете опинитися в ліжку. Не дозволяйте нам обростати колючками.

Просто нагадайте нам про те, що ми – жінки. І ніколи не дозволяйте забувати це. А ми наповнимо цей світ пахощами і красою. І він стане трішки кращим.

Фото заголовку brainum.ru
За матеріалами morena-morana.livejournal.com