Що кожна мама хоче на свято? 10 недорогих подарунків

Що мами хотіли б отримати на свята. З увагою для чоловіків: ці подарунки не обтяжать вашого гаманця!

Ваші близькі напевно випитують, що б ви хотіли у подарунок на свято. Чоловік може бути певний, що ви мрієте про нову біжутерію, похід у ресторан або кашеміровий светр. А діти старанно працюють над своїми дарами.

Як мами, ми безумовно з вдячністю (і, певно, сльозами зворушення) приймемо все, що отримаємо. Наприклад, кольє з макаронів або фігурку з патичків. Ба більше, всі шедеври авторського виконання своїх малих митців будемо з гордістю демонструвати гостям.

Але я вирішила скласти (з мрією, що це можливе) список, який можна було б назвати «10 практичних ідей, що Мамусі подарувати, аби вона теж мала свято».

1. Хоч би півгодинки святого спокою у ванні, тільки для себе.

Що би ми зробили за цей час? Полежали у теплій воді (з бульбашками, з ароматичними солями, з молочком… нарешті…), зробили педікюр, влаштували собі невелику спа-процедуру… Від самої думки про спокійний час у ванні мамочка з малою дитиною починає тремтіти і зітхати від щастя.

2. Щоб чоловік сам, без наших вказівок, знайшов потрібне.

Знаю, що це може видатися надмірним очікуванням, але ми ж віримо у наших чоловіків! Вони приносять зарплату додому, міняють пелюшки дітям, знають куди піти погуляти… То, може, хоч би цей один раз вони спроможуться самі знайти, де стоїть горіхова паста або де лежать шкарпетки?

3. Нехай брудний одяг і посуд магічним чином зникнуть на кілька днів… Хай їх ельфи вичистять!

Обидві купи з’являються зненацька і різко пухнуть. А чому не може бути навпаки? Ми не просимо про чудо — тільки про крапельку святкової магії…

4. Аби діти радісно виконували обов’язки, яких не люблять.

Для заохоти можна переглянути сценку, в якій звірята допомагають Попелюшці одягатися на бал.

5. Повністю прочитати цікавий журнал.

Хочете секрет? Ми не маємо нічого проти візитів до стоматолога саме через це. Там лежать товсті журнали. І ніхто не відриває нас від них щосекунди з проханнями дати чашку, взяти чашку, дати цяцьку, забрати цяцьку, взяти на ручки, пустити погуляти… і так далі. Чистка зубів видається справедливою оплатою за можливість сісти і переглянути цілий журнал одразу.

6. Повечеряти у тиші. І не похапцем.

Мрія кожної мамусі з дитятком — сісти поїсти. Насамперед, сісти, не доїдати за кимось, не тримати дитину на руках, не їсти навстоячки. Потім, поїсти. Не ковтати все швидко, доки не пролунав плач або якась вимога. Відчути себе вільною людиною, яка може вільно повечеряти у вільному темпі. І при цьому не мусити ні з ким ділитися ані шматочком.

7. Один день без галасу, плачу і драм.

Зокрема, у дитячому виконанні…

8. Щоб наші стегна і живіт стали такими, як до вагітності…

При цьому без життя на селері і без пілатесу. Але це вже чиста мрія.

9. Щоби знайшовся хтось прекрасний, хто заопікувався би нашими дітьми хоч на рік…

Або хоч на кілька хвилин. Певно, у пакеті з цим умінням іде здатність літати на парасольці…

10. Принаймні чотири додаткові години на день, аби все зробити і встигнути відпочити з друзями!

Ну або хоч би трохи подрімати. О так, захоплення і друзі це чудово, але можливість подрімати набагато прекрасніша…

Не зрозумійте мене погано. Найкращий подарунок, який може отримати мама, це любов і присутність членів сім’ї. Але інколи нам хочеться і помріяти…

За матеріалами