Сміття в домі – сміття в житті

Як житло, в якому ми живемо, впливає на нашу психіку?

Чи є якийсь зв’язок між інтер’єром та свідомістю, а також тим, що відбувається в нашому житті?

Яким ви бачите свій дім – таким ви бачите своє життя.

Років 7 назад всі цікавилися фен-шуєм.

Для тих, хто не в курсі, це таке древнє китайське вчення про досягнення гармонії з навколишнім світом, взаємодії енергій і т.д. Можна організувати простір в житлі таким чином, щоб залучити в своє життя любов, гроші, здоров’я та інші радощі.

Люди з захватом міняли шпалери в квартирі, розставляли символічні статуетки в зонах любові і багатства і чекали дива.

Найцікавіше, що це працювало! У всякому разі, багатьом так здавалося.

Тим не менш, деякі принципи з цієї науки можна застосувати у своєму житті.

Давайте замислимося, наш дім – це не просто місце, де ми обідаємо і ночуємо. Це щось більше. Це продовження нашого «Я».

Облаштовуючи житло, ми привносимо в нього своє ставлення до себе, до світу, до людей.

Якщо уважно подивитися до нашого інтер’єру вдома, то ми знайдемо в ньому відображення нас самих.

Стіни, які нас оточують, впливають на наш настрій, самопочуття і навіть мислення.

Озирніться навколо, що ви бачите? Красиві меблі, які милують око? Чи затертий диван зі зламаною ніжкою? А може, ми бачимо звичайну, нічим для нас непримітну квартиру, яка начебто влаштовує, а начебто і ні.

У будь-якому випадку, те, яким ви бачите свій дім – таким ви бачите своє життя. Адже ми створюємо наше оточення за своєю подобою. Ми з домом – як сполучені посудини.

Все, що відбувається в житлі, якось відбивається на нашому житті. Завали, сміття, мотлох у квартирі символізують завали на роботі, в коханні, здоров’ї. І навпаки, затишна, гармонійна обстава привертає радість і успіх.

Як це працює? Нумо порівняймо сміття в домі зі сміттям в житті. У першому випадку ми стикаємося з непотрібними, застарілими речами, з пилом, який нам ніколи протерти, з темними кутами, в які намагаємося не заглядати, щоб випадково не виявити там бруд.

А що таке сміття в нашому житті? Іноді ми обростаємо мотлохом образ, страхів, застарілих переконань, потворних стосунків. І темні кути у нас теж є. Це ті самі проблеми, на які ми закриваємо очі, вперто не бажаємо бачити їх, а тим більше, вирішувати.

Чи можемо ми кардинально змінити наше життя, змінивши обставу в домі? На це питання неможливо відповісти однозначно. Але з абсолютною впевненістю можна сказати, що, якщо почати ставитися до дому з любов’ю, оточувати себе приємними речами і чистотою, стане набагато простіше розбиратися з проблемами в житті.

Можуть несподівано з’явитися нові горизонти, промальовані шляхи виходу зі складної ситуації, прийти відповіді на питання.

Китайці, коли хочуть змін у житті, пересувають у своїх оселях 27 предметів.

А що можемо зробити ми?

Варто почати позбуватися від непривабливих і непотрібних речей, а також предметів, з якими у нас пов’язані негативні спогади.

Особливо безжально розлучайтеся з речами, які несуть в собі важку енергетику і викликають неприємні емоції. Старі фото невдалих романів, зношений одяг, зламані меблі та техніка, торішні газети і журнали, горнятко з битою ручкою, невдала сукня. Список може бути дуже великий.

До речі, дещо можна подарувати тому, хто потребує якихось з ваших речей.

А що робити, якщо вам важко позбутися предметів, які вам не потрібні? Тут варто замислитися від яких застарілих стосунків або ситуацій ви не можете позбутися у своєму житті. Що так вас в них тримає? Послухавши себе, ви знайдете відповіді на ці питання.

Позбуваючись непотребу, ми повідомляємо нашій свідомості, що готові на краще, готові до чогось нового.

Любіть ваш дім, ставтеся до нього як до живого організму. Тоді зміни не змусять себе довго чекати!

За матеріалами