Стисніть долоню в кулак! Дізнайтеся, хто ви!

Пропонуємо вам присвятити лише хвилинку і пройти дуже простий тест, який допоможе краще себе пізнати. Наше тіло може розповісти про нас набагато більше, аніж психологи та навіть найближчі люди!

Зараз, в цю секунду – не замислюючись, стисніть долоню в кулак (!) … Стисніть і тримайте! Тримаєте?! Тримайте ще!!! Ви точно стиснули долоню в кулак?! Давайте-давайте! Ми не розповімо нічого, доки Ви не стиснете свою долоню в кулак!!!

Отже, стиснули?! Уважно погляньте на свій кулак! А тепер визначте, до якого з чотирьох типів особистості Ви належите.


Стисніть долоню в кулак! Дізнайтеся, хто ви!

Кулак 1. Ці люди скромні, але часто геніальні. Вони різнобічно розвинені, ерудовані, просто ходяча енциклопедія. Ви не зосереджені на одній речі, ви прагнете обійняти неосяжне, вам подобається вчитися та пізнавати світ, і ваші здібності до навчання цьому сприяють. Енергійна, непосидюча людина, генератор ідей.

Зворотний бік особистості: на тлі публічності лише обрані можуть дізнатися, яким ви є насправді, тому що всередині ви досить замкнуті.

Кулак 2. Ці люди будують себе самі. Часом вони здаються похмурими, але всередині досить м’які та навіть вразливі. Всі знання, які не завжди даються легко, з інтересом здобуваються тільки в разі потреби. Ви маєте гостру інтуїцію, але вона швидше технічного характеру, оскільки ваш практичний мозок постійно веде процес обчислення, порівняння та пошуку найкращого рішення.

Зворотний бік особистості: ви помиляєтеся в людях. Краще зробити крок назад, щоб судити про них або не судити взагалі! Ви – рідкісна порода, але вам здається, що вас недооцінюють.

Кулак 3. Ці люди реалістичні, міцно стоять на ногах, практичні й іноді розважливі, але це не означає, що вони мають вигоду завдяки іншим людям. Це люди, наділені творчими здібностями, які знайдуть свою нішу, оскільки вони добре знають, чого хочуть від життя. Якщо заручитися підтримкою друзів, ви можете звернути гори. Вірні, надійні, серйозні.

Зворотний бік особистості: Захопившись досягненням цілей, не забувайте спускатися на землю. Відірвавшись від дійсності, ви здатні оцінювати її збоку недовго, а для об’єктивної оцінки ваша рука завжди повинна бути на пульсі.

Кулак 4. Ці люди спостережливі та скрупульозні. Вони здатні, починаючи з піщинки, вибудувати замок, а з копійки зібрати маєток, при цьому вони вміють раціонально розпоряджатися не тільки маленькими бюджетами, а й власними ресурсами. Девіз такої людини «Тихіше їдеш – далі будеш!» Вони не хвалькуваті й люблять монотонність, тишу, спокій.

Зворотний бік особистості: спілкування з людьми іншого типу тільки на добро, оскільки розкриває ширші можливості та вам слід не замикатися на власному «коридорі», адже ваша вроджена обережність не дозволить ризикнути, щоб програти. Вкінці шляху тільки шампанського – головне, щоб було з ким його випити!

А давайте, дізнаємося, скільки з нас «кого» ?!

Пропонуємо вам у коментарі до цього допису поставити цифру, яка збіглася з саме вашим варіантом кулака! Буде дуже цікаво дізнатися, «ху із ху» і яких людей найбільше з певним типом особистості! Сміливіше!