Стів Ротер: Є лише ОДИН вид стосунків — стосунки вас з ВАМИ

thoughtgadgets.com

Стосунки мають в собі більше, ніж любов; вони включають в себе спілкування, що йде з глибини серця.

І в цьому полягають чари, бо якщо ви можете сказати: «Мені подобається, як я відчуваю себе поряд з тобою» і тільки тоді, ви зможете зав’язати з кимось по-справжньому близькі стосунки.

Спостерігайте за змінами стосунків протягом наступних декількох місяців. Ви виявите, що у вашому полі виникає багато нових типів стосунків. Ви побачите інші види стосунків, які не зустрічалися вами раніше. Не бійтеся, бо всі вони засновані на любові. Вітайте любов і спостерігайте за тим, як почнуть відбуватися чудеса.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Довіряйте собі.

Знайдіть те, що знаходить відгук у вашому серці, і ви знайдете любов.

Не турбуйтеся про те, щоб досягти ідеального рівня взаєморозуміння, завдяки чому ваші наступні стосунки виявляться успішними.

Цього можна досягти тільки на один день. Все зводиться до усвідомлення того, що додає до вас, а що забирає у вас. Просто зрозумійте, що якісь конкретні стосунки перестали додавати вам.

Ви не раз користувалися стосунками, щоб краще засвоїти багато життєвих уроків. Будь ласка, ніколи не думайте, що якісь стосунки є невдалою спробою, бо це не так. Ми дякуємо вам за те, що у вас є мужність любити.

Є ЛИШЕ ОДИН ВИД СТОСУНКІВ — ЦЕ СТОСУНКИ ВАС З ВАМИ

Ви пройшли через перший вимір, потім через другий і приземлилися в третьому. Тепер ви вже минули четвертий і вступили в п’ятий. Пройшовши через другий вимір, ви розділили самих себе на частини, які звуться статями.

Ви вибирали чоловічу чи жіночу стать для кожного втілення з метою активації певних уроків. І тут ви відчули свою неповноту, ніби втратили цілісність. Ви відчуваєте, що вам чогось не вистачає для того, щоб відчути себе цілісним.

Ви дивитеся на взаємовідносини, як спосіб подолання своєї неповноти. Такий хід думок являє собою неправильний напрямок енергії. Це ілюзія, оскільки людина може встановлювати якісь взаємини лише тоді, коли знаходить власну цілісність. Ви і самі приходите до подібного висновку.

Найбільша проблема в тому, що ви закохуєтеся в вигадану вами людину, замість того, щоб любити її такою, якою вона є.

Ми просимо вас зосередитися на тому, яка вона зараз. Якщо у вас це вийде, відбудуться чари.

Якщо ви дивитеся на людину і бачите в ній те, що зблизило вас, знаходите підтримку і любов і, що найважливіше, відчуваєте пристрасть, тоді ви зможете змусити працювати на себе цю магію. Якщо ж ні — рухайтесь далі. Наберіться мужності відпустити любов і центрувати свою енергію на собі, бо лише так ви зможете знайти здорові взаємини.

Часто ви формуєте стосунки, які, як ви думаєте, роблять вас цілісними.

В такому випадку ви створюєте стосунки залежності, коли дві людини «тиснуть» одне на одного, щоб створити цілісну істоту.

Проблема в тому, що дві людини ніколи не розвиваються з однаковою швидкістю.

При таких стосунках, коли одна людина росте, інша буде падати.

Замість цього дозвольте запропонувати вам пошукати того, хто буде йти поруч з вами.

Тоді ніхто з вас не буде спиратися на іншого.

Коли двоє людей можуть рости індивідуально, продовжуючи розділяти свої життя, зростатиме і магія.

Це може дуже розчарувати і засмутити вас. Ми говоримо вам, що здорові стосунки передбачають серцевий зв’язок з іншою істотою, яка знаходяться на такій відстані від вас, щоб ви могли надавати одне одному підтримку.

Це і є взаємини.

Це велике з’єднання двох душ, які підтримують одна одну.

Це можливо лише в тому випадку, якщо ви повністю розкриваєтеся в спілкуванні та вчитеся відсувати подалі свій розум, щоб дозволити говорити вашому серцю.

Промовляйте свою Істину і нехай вона йде з самого серця. Розкажіть тим, хто вас оточує, про свої потреби, бо ви заслуговуєте щастя на цій Планеті. І в той момент, коли у вас з’явиться те, що вам потрібно, в той момент, коли ви отримаєте підтримку, настане щасливий час, і у вас буде, що віддати іншим.

І в цей момент ви притягнете в своє життя стосунки. Зрозумійте, що стосунки будуються через спілкування. Ви можете відчувати сексуальний потяг або бажання розділити з кимось життя, однак, незалежно від того, що притягує вас, потрібно вибудовувати стосунки.

Вчіться любити того, хто стоїть перед вами, а не ті гіпотетично існуючі можливості.

Є лише один вид стосунків… Вас з Вами.

Наведіть лад спочатку з собою, потім у вас з’являться  інші бажані стосунки. Стосунки схожі на страхування життя. Ви можете отримати їх тільки в тому випадку, якщо вони вам не потрібні.

Фото заголовку
За матеріалами