Таємні правила візуалізації бажань

Ці поради допоможуть вам навчитися успішно візуалізувати бажані події, предмети чи людей, яких би ви хотіли бачити у своєму житті.

Візуалізація бажань — це відома техніка матеріалізації бажаного в своєму житті. Вона стала популярною ще в 2006 році, відразу після появи відомого фільму «Секрет», який розкриває таємниці Закону Притягання. Візуалізація – це бачення, тобто, уявлення бажаного предмета або події у вигляді образу або картинки на «внутрішньому екрані». Внутрішній екран – це те, що ми бачимо, коли закриваємо очі і починаємо подумки щось уявляти.

Важливим інструментом в «техніці бачення» є уява.

Уява – це ВСЕ! Це попередній перегляд вашого майбутнього життя.
– Альберт Ейнштейн

skatelescope.org/challenging-einstein/

Чим сильніше розвинена ваша уява, тим яскравіше і чіткіше ви можете побачити картину бажаного на своєму уявному екрані, тим швидше здійсниться ваше бажання. Саме тому люди з багатою уявою швидше домагаються виконання своїх заповітних мрій. Ну, а що робити тим, у кого проблеми з уявою? Потрібно тренуватися. Те, що не дала природа можна і потрібно розвинути самотужки. Нижче наведені правила і рекомендації для успішної візуалізації бажаної події у вашому житті.

Візуалізація бажань. Таємні правила

Ці поради допоможуть вам навчитися успішно візуалізувати бажані події, предмети чи людей, яких би ви хотіли бачити у своєму житті.

Правило №1 «Формулюйте правильно»

Правильно сформульоване бажання буде швидше почуте Всесвітом і прийняте до виконання. Якщо мета розмита і неточна, шанси на її реалізацію зводяться до нуля. Ви повинні точно знати, чого ви хочете. Прямо зараз сформулюйте своє бажання. Дотримуйтеся при цьому наступних правил:

  1. бажання повинно бути в теперішньому часі
  2. не містити заперечення і слова «хочу»
  3. бути якомога конкретнішим

Наприклад: «Я отримую в подарунок золоту каблучку з діамантом!»
«Отримую» – сьогодні (не “отримала» або «отримаю»). Кільце «золоте», а не срібне або якесь інше, з «діамантом», а не з рубіном і т.д., тобто, конкретно з усіма деталями.

Правило №2 «Уявляйте кінцеву мету»

Ваше завдання – сфокусуватися на кінцевому результаті, тобто, на тій миті, коли бажання ВЖЕ виконано, мета ВЖЕ досягнута, мрія ВЖЕ здійснена.

Неважливо знати, як і яким чином виповниться те, про що ви мрієте. Шляхи Господні незбагненні, а Всесвіт багатий і всемогутній. Зверху, як то кажуть, воно видніше – яким саме способом і коли втілити ваше бажання в життя.

Не обмежуйте Всесвіт! Концентруючись лише на кінцевому етапі, ви тим самим говорите, що повністю довіряєте Вищим силам. Фіксація на вже виконаній події вмикає в дію Закон Притягання, за яким, до нас притягається все, на чому ми в цю мить зосереджені.

Правило №3 «Будьте всередині, а не зовні»

Важлива умова в техніці візуалізації – перебувати всередині своєї уявної картинки. Тобто, вам потрібно представляти себе на внутрішньому екрані не з боку, а бути безпосереднім учасником подій.

Запам’ятайте – ваше місце на сцені, а не в залі для глядачів. Потрібно пропустити через себе всі свої відчуття, пережити все це у власному тілі, тут і зараз.

Students Thinking of Goals — Image by © John-Francis Bourke/zefa/Corbis

Наприклад, ваше бажання звучить так: «У мене здорова, молода і еластична шкіра!» (Якщо ви хочете позбутися, скажімо, від целюліту). В цьому випадку ви повинні побачити свою шкіру без «апельсинової кірки», відчути її на собі, помацати гладку поверхню своїми руками. Не дивитися на себе з боку, а бути собою у своєму баченні і бачити світ навколо себе.

Правило №4 «Відеоролик сильніший за картинку»

Уявні образи діляться на 2 категорії – фото і відео.

Тобто, можна уявляти собі кінцеву мету або у вигляді фіксованої картинки на уявному екрані, або у вигляді міні-фільму, або відеоролика.

Факт – картинка працює набагато гірше за ролик.
Ваше завдання – змонтувати у своїй голові невеликий відео-кліп, в якому бажання вже виконано. Подумайте про свою мету, як про досягнуту. Що ви будете робити при цьому, як будете себе вести? Стрибати від радості, кричати від задоволення або щось ще?

Дайте волю своїй фантазії, для цього в тиші й спокої подумайте про свою мрію. Вона тільки, що здійснилася. Що ви будете робити при цьому? Де ви знаходитесь? Є хтось поруч з вами? Кому першому ви повідомите приємну новину? Створіть невеликий відеофільм під назвою «Мрія здійснилася!»

Правило №5 «Додайте всі органи чуття»

Для здійснення мрій потрібна енергія. Все навколо складається з енергії, в тому числі і наші бажання. Щоб задумане нами «проявилося» в фізичному світі, потрібно затратити певну кількість енергії.

Іншими словами, за мрію потрібно заплатити. Заплатити своєю енергією. Ніщо так не підвищує рівень енергетики, як емоції! Емоції – найсильніший каталізатор для виконання наших бажань.

Займаючись візуалізацією бажань, вмикайте свої емоції на повну котушку. Мета досягнута! Мрія здійснилася! Радійте, веселіться, співайте, танцюйте, насолоджуйтеся! Випробуйте весь спектр своїх емоцій! Для цього підключіть всі свої органи чуття. Нехай ваші зір, смак, дотик, нюх і слух працюють на реалізацію ваших намірів.

Якщо мета матеріальна – помацайте її в своєму відеоролику. Якщо її можна понюхати – зробіть це. Розгляньте її зблизкька, якщо це можливо. Спробуйте на смак в своїй уяві.

Увімкніть звук в своєму міні-фільмі. Ви можете це зробити максимально реальним і схожим на повсякденну реальність. Тоді емоції самі «наплинуть» і вам не доведеться їх штучно викликати. Наповнивши свій ролик емоціями радості й щастя від втілення своєї мрії, просочивши його ними, ви значно наблизити свою довгоочікувану мить.

Правило №6 «Доки не впріти, доти не вміти.»

Декілька разів зайнятися візуалізацією – не найкращий спосіб здійснити свою мрію. Візуалізація бажань – це корисна звичка, яку потрібно виробити. А звички, як відомо, досягаються за рахунок повторення. Будь-яка дія, яку повторили від 21 до 40 разів, автоматично стає звичкою.

newsroom.unsw.edu.au

Хочете домогтися здійснення своєї мрії – зробіть візуалізацію своєї мрії корисною звичкою. Для цього прокручуйте свій уявний ролик якомога частіше протягом дня, мінімум два рази – вранці і ввечері.

Ранок – найкращий час для занять. У нас ще багато сил, енергії та емоцій. Увечері ми вже втомилися, сили не ті, але зате перед самим сном максимально відкривається наша підсвідомість і в неї можна легко і без зусиль вкласти «історію про виконання бажання».

Практикуйте візуалізацію і під час перебігу дня – у будь-якому зручному випадку. Зайвою вона ніколи не буде, це точно. Пам’ятайте, чим складніша і нереальна мета, тим більша кількість візуалізацій знадобиться.

Правило № 7 «Якір – маячок»

Щоб швидко ввімкнути процес візуалізації, створіть спеціальний якір-маячок для своєї свідомості. Для цього зафіксуйте один кадр зі свого міні-фільму. Зробіть такий собі стоп-кадр, найбільш яскравий і такий, що запам’ятовується. Можете навіть придумати для нього назву. І при будь-якій зручній нагоді відновлюйте його в своїй уяві. Він запускає «процес бачення» автоматично.

Цей якір у вигляді окремої картинки – простий спосіб відволіктися і повернутися в позитивний настрій, якщо вам раптом стало сумно або з головою поглинув негатив. Згадали якір – почалася автоматична візуалізація – пішли позитивні емоції – піднявся настрій – мрія наблизилася!

Друзі, візуалізуйте свої мрії, уявляйте їх виконаними, випробовуйте емоції радості і щастя від їхнього втілення! Пам’ятайте, що візуалізація бажань – це всього лише крок у техніці щодо здійснення бажань. Потужний, дієвий, незамінний, але всього лише крок. Один з декількох, виконати які вам необхідно, щоб ваша мрія якомога швидше стала реальністю!

За матеріалами