in ,

Терміново перестаньте робити цих 10 речей, інакше ви назавжди залишитеся бідними!

Багата і процвітаюча людина — це недосяжний ідеал для багатьох рядових працівників. Чомусь багато хто думає, що для досягнення багатства потрібно витратити багато часу, сил і відмовитися від земних благ. Ну або народитися в родині багатіїв. Але чи так це насправді?

Бідність — це не фінансовий стан, а спосіб мислення. Тут виникає безліч сумнівів і недовіри, і це абсолютно нормальна реакція на подібний факт. Люди з великими гаманцями в світі не поспішають ділитися секретами свого успіху. Однак, найцікавішим все ж вдається їх добути.

Тутка пропонує ознайомитися з 10 звичками, які заважають вам мислити як багатій. Позбавтеся від них і результат не змусить довго чекати.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

© ofigenno.com

1. Бідний завжди шукає винних

У фінансовому стані бідної людини завжди винні батьки, чоловік або дружина, держава, оточення — хто завгодно, тільки не він сам. Він абсолютно не в змозі визнати той факт, що відповідальність з цього лише на його плечах.

© ofigenno.com

2. Жалість до себе

Бідний завжди знайде, на що себе пожаліти: народився не в тій країні, живе в поганий час, недостатньо освічений, неідеальна статура, магнітні бурі — та все що завгодно! У нього є десятки аргументів для цього, а капітал на жадібності не заробиш, знаєш.

© ofigenno.com

 3. Ниття і скарги на життя

Часом так хочеться розповісти комусь, який ти бідний і нещасний, і отримати розраду. Людина з мисленням багатія сприймає будь-яку невдачу як тимчасові труднощі і ні на що не скаржиться. Від того, що ти виговоришся, грошей в гаманці не додасться.

© ofigenno.com

4. Займатися нелюбимою справою

Щоб справа приносила успіх, вона повинно бути улюбленою. Інакше людина може проклинати свою роботу, начальство і колег, але все одно кожен понеділок буде через не хочу волочитися в проклятий офіс і проводити рік за роком в очікуванні п’ятниці.

© ofigenno.com

5. Тягнути час

Відтягувати до останнього. Девізом його життя може бути народна мудрість «Сім разів відміряй — один відріж», ось тільки до відрізання справа не завжди доходить…

© ofigenno.com

6. Безкоштовне навчання

Практично кожен успішний чоловік скаже тобі, що найкраща інвестиція — це інвестиція в себе. Бідний чоловік звик, що все можна отримати на халяву, навіть навчання. Але для того, щоб навчитися чогось дійсно потрібному і корисному в наш час, на жаль, завжди доводиться платити.

© ofigenno.com

 7. Трата грошей даремно

Якщо у людини немає фінансової стратегії, то він буде заробляти гроші і відразу ж витрачати їх. І тут вже не важливо, скільки він заробляє. Якщо людина не вміє грамотно розподіляти свої засоби й інвестувати їх у створення капіталу, то він все одно буде бідним.

© ofigenno.com

8. Трата часу даремно

© pressfoto.ru

Аналогічно попередньому пункту, бідна людина часто задається питанням: «Як вбити час?» І це його найбільша помилка. Немає нічого дорожче часу і багаті точно знають це!

9. Думати, що скажуть інші

Кожна успішна людина унікальна. Вона створює свою власну стратегію успіху, за що її і цінують інші. Так, що ти цілком можеш наплювати на всі наші поради і йти своїм унікальним шляхом! Бідний ж, навпаки, наслідує інших. Він дуже багато часу витрачає, щоб стати схожим на процвітаючу людину і прислухається до думки тих, хто його оточує. Але багатому все одно, що про нього думають інші.

© ofigenno.com

10. Жити чужим життям

Одна з найсерйозніших помилок бідняків — проекція чужого життя на своє. Вчитуватися в біографію сильних і знаменитих, і робити абсолютно так само, як там написано — це те, через що ти можеш знайти відчуття дискомфорту на все життя. Стратегії успіху — це, звичайно, чудово, але ти повинен робити тільки те, що дійсно вважаєш підходящим для себе.

© ofigenno.com

Ти впізнав себе, читаючи ці пункти? Я, на жаль, так. Також я дуже добре розумію, що не можна просто взяти і змінити спосіб мислення, але мене не покидає надія, що якщо кожен день робити маленький крок назустріч тому, чого дійсно тобі хочеться досягти, то успіх прийде неодмінно!

Переклад Тутка за матеріалами

14 скульптур, над якими не владні закони фізики

20 психологічних прийомів, які дійсно працюють