Тест: Виберіть 2 суперздатності, щоб дізнатися про приховані риси свого характеру

В наш час неймовірно популярні різні супергерої. Ще б пак, кожен з нас теж хотів би мати круті суперздатності, наприклад бути незламним або переміщатися в часі. А яка суперздатність здається вам найкращою?

Психологи вважають, що відповідь на це питання здатна показати приховані риси вашої особистості. Тому на співбесіді в компанію Microsoft на одну з провідних посад кандидата запитували: «Що б ви вибрали: вміти літати чи бути невидимим?» Що говорить про людину цей вибір, ви дізнаєтеся, пройшовши наш тест.

Тутка пропонує вам пофантазувати і уявити, що перед вами раптом з’явився чарівник. Він каже, що має 8 суперсил і може наділити вас однією з них. Подивіться на малюнок нижче, і виберіть 2 суперсили:

1) Ту, яку ви хотіли б мати найбільше.

2) Ту, що потрібна вам найменше, без неї ви точно зможете обійтися.

Інтерпретація

Отже, в нашому тесті кожна суперсила означає людські якості, здібності і ресурси, цілком доступні нам у реальному житті.

Перша суперсила, яку ви обрали, символізує ті ресурси та якості, які у вас є, але ви не усвідомлюєте цього, заперечуєте їх наявність. Вам варто розбудити в собі ці здібності.

Друга суперсила — та, яка зацікавила вас найменше, — символізує здібності, якими ви не володієте, але підсвідомо шукаєте в інших людях. Вам хотілося б мати друга або партнера, що володіє такими здібностями і він чудово доповнив би вас. Займіться пошуком такої людини.

1. Вміння бачити майбутнє

Ця суперсила в реальному житті символізує такі якості, як уміння передбачати хід подій, чудово розвинена інтуїція і проникливість. Ці якості застережуть від необачних вчинків і поганого впливу.

2. Вміння бути невидимим

Це хитрість, спритність, вміння спритно виплутуватися з найскладніших ситуацій. «Завжди виходить сухим з води» — говорять про таку людину.

3. Уміння переміщатися в часі

Це вміння ретельно аналізувати ситуацію і робити висновки, не повторюючи своїх помилок. Уміння планувати свої дії на кілька кроків вперед. Нестандартне, незалежне від оточення мислення.

4. Величезна фізична міць

Це безстрашність, твердість духу, готовність на все заради досягнення своєї мети. Така людина не боїться перешкод і при необхідності здатна застосувати силу.

5. Здатність літати

Це волелюбність, здатність масштабно мислити, бачити ситуацію в цілому, підносячись над щоденною суєтою і обставинами. Здатність ризикувати.

6. Вміння виліковувати будь-які рани і воскрешати мертвих

Ця суперсила — символ співчуття, милосердя, вміння підтримати інших людей, вселяючи їм віру в себе.

7. Вміння читати думки інших

Це прямолінійність, здатність чітко і ясно висловити свою позицію, вміння сказати «ні», незалежність від чужої думки.

8. Супершвидке оволодіння будь-якими навиками

Це цілеспрямованість, зібраність, самодисципліна і висока працездатність.

Бонус

Дослідник Кіп Райт і його команда опитали 2 000 чоловік, щоб з’ясувати, які суперздатності є найпопулярнішими. Виявилося, що чоловіки воліють мати можливість подорожувати в часі, а жінки — зцілювати. 67 % чоловіків також не відмовилися б мати рентгенівський зір, щоб заглядати незнайомкам під одяг.

Якби наявність суперсили було б пов’язано з певним ризиком, то 37 % чоловіків і 22 % жінок були б готові ризикнути чужим життям за здатність літати.

При цьому, відповідаючи на запитання «Що б ви зробили, якби вміли літати: полетіли б у відпустку, в країну мрії чи полетіли б у країну, охоплену війною, щоб допомогти потребуючим?», переважна більшість респондентів обрали перший варіант.

Ці факти змушують замислитися: може, й на краще, що у людей немає надздібностей, як у супергероїв?

За матеріалами