ТЕСТ: Як розгледіти саму СУТЬ людини?

© youtube.com

Не плутайте з: як розташувати до себе або вигідно використовувати, щоб покататися або отримати енергію її прихильності для себе. І не для того, щоб підвищити власні акції і дати/отримати емоційні погладжування і приємності – ні, не для цього)).

А саме – ЯК ВИЯВИТИ СУТЬ Людини. ТЕХНІКА:

(тільки добре подумайте перш, ніж застосовувати її – тільки, якщо ваша СУТЬ – прозора – це безпечно)

1.Створіть вакуум між вами і людиною. І дайте їй час – заповнити його своїми Сенсами, Страхами і Звинуваченнями.

2. НЕ ЗАХИЩАЙТЕСЯ – ні в якому разі.

Вона почне показувати себе – висловлюючи версії. Слухайте уважно. Наприклад, саме НЕПОВАГА – в якій можуть вас, в першу чергу, звинуватити і виявляє СУТЬ ЛЮДИНИ.
Видно образи – лізуть оціночні ярлики, щоб загнати вас у ПРОВИНУ. Тут і видно, що Людині НЕ важливо – ваше спільне, а ставлення до себе коханої.

Це виявляє наскільки Вона голодна.

І якщо б ВИ з нею опинилися у ДОРОЗІ, ВОНА – голодна, НЕ спільній справі буде сприяти, а підгризати ресурси буде.

Вона хороша, тільки “недоношена” (недоколисана, недозріла) її весь час “готувати” потрібно буде (в бізнесі або в людських стосунках це не проблема — Гроші і Компліменти дірки заткнуть) А от для ВЕЛИКИХ СПРАВ (і гір), ВОНА не годиться. Її персона їй важливіша, ніж світ після себе зробити кращим. Це не погано – вона дозріває ще.

3. РОЗІЗЛІТЬ ЇЇ.

Для цього нічого активного і аморальнго навмисно робити не треба. Просто “вчасно” (за ввічливим мірками) не погладьте її.

Ввічливість для того і придумали люди, щоб приховувати СУТЬ.

ЗЛА  – ВОНА ЧЕСНА!
ГНІВ – найчесніша енергія – це ЛЮБОВ ДО ПРИСТРАСТІ.
І тут ви точно бачите про ЧИЄ вона ДОБРЕ дбає,
І чи є у неї ШЛЯХ чи ТІЛЬКИ ідеї про ШЛЯХИ, щоб бути цікавою і подобатися.

4. Робіть ВИСНОВКИ.

Людину в ДОРОЗІ образити НЕМОЖЛИВО, хоч Ти її на ПІВДЕНЬ посилай. Вона сама знає, ХТО ВОНА і КУДИ ЇЙ ЙТИ — ПОПУТНИКАМ ПРОБАЧАЄТЬСЯ ВСЕ.
Їх так небагато.

Насправді ДУЖЕ НЕБАГАТО людей, які роблять добрі справи з СУТІ. БІЛЬШІСТЬ з бажання бути прийнятими і приємними в суспільстві. Їм важливі: повага, визнання і подяка. Вони це купують і свою енергію “на невдячних” витрачати не будуть – своєї ЕНЕРГІЇ по суті ЇЇ немає – ось вони “добрі справи” на неї і змінюють.

Мені дуже подобається зараз бути НЕВВІЧЛИВОЮ. Тоді зі мною лише ті, хто без підкрадання і ті хто В ДОРОЗІ. ПАМ’ЯТАЮ що “ВСІ ДВЕРІ В ЦЬОМУ СВІТІ ВІДКРИВАЮТЬСЯ В ІНШУ СТОРОНУ”.

Ввічливість і Повага – нині – псевдо теплота. Хочете цього ТЕПЛА – станьте ХОЛОДНИМИ. (тільки для людей Високої Долі.)

Фото заголовку
За матеріалами