in , ,

Вчіться розбиратися в людях! Все, що люди кажуть — все неправда

© netrazvodam

Впевнений, що кожен з вас хоча б раз стикався з ситуацією, коли людина вам говорить одне, а робить зовсім інше. Чому так відбувається? Це брехня, слабкість, невпевненість… Що рухає людьми в цей момент?

У житті дуже важливо вміти розбиратися в людях. Навіть більше: це необхідно. Без цього у вас ніколи не буде успішного особистого життя. Без цього не бачити вам хороших стосунків з колегами. І навіть друзів справжніх ви не зустрінете без уміння розбиратися в людях.

Запитайте себе — чи вмієте ви це робити? Чи можете ви відчувати інших? Чи знаєте ви, чого від них можна очікувати? Скільки розбитих сердець… скільки ошуканих вкладників… скільки судових позовів… А скрізь одна проблема — невміння розбиратися в людях.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

А як же навчитися цього? Для початку запам’ятайте одну просту річ: все, що люди кажуть — все неправда. Страшно звучить, чи не так? Все, що говорить людина, неправда — тому що це все або краще, ніж насправді, або гірше.

Ніколи не слухайте, що кажуть люди, — дивіться на їх підсвідомі життєві настанови. Правда знаходиться в підсвідомій програмі, яку має кожен з нас.

Якщо людина каже, що хоче мільйон доларів — правда це чи неправда? Брехня! Вона не договорює. Вона хоче мільйон доларів, але так, щоб нічого для цього не робити. Так, щоб не напружуватися. Так чи не так? Перевірте! Інакше давно б уже був цей мільйон.

Якщо у вас сів акумулятор в машині, ви телефонуєте своєму другові і він каже, що зараз приїде і допоможе. Він бреше! Він не договорює. Він приїде і зробить все замість вас. Сам приїде, сам підключить дроти, сам все перевірить і сам все заведе. В його підсвідомості закладена програма — допомагати друзям, піти на все заради друзів.

А інший знайомий вам каже: «Я завжди тобі допоможу! Дзвони в будь-який час! Брат, для тебе все, що завгодно». І він також бреше. Це залежить від його бажання. Обов’язково трапиться ситуація, коли він відповість: «Слухай, сьогодні ніяк… Одне, друге, третє… Давай наступного тижня». Знайоме? А як же…

Приказку «Друзі пізнаються в біді» чули? Те, що насправді людина буде робити, як діяти, знаходиться у неї в підсвідомості. Можна назвати це підсвідомою життєвою програмою.

Саме тому ми говоримо собі: «Спочатку потрібно пізнати його трохи краще», — перед тим, як будувати стосунки. Але пізнати насправді потрібно не його, а його підсвідому життєву програму.

Як ви думаєте, коли чоловік говорить дружині, що більше зраджувати не буде… — правда це чи неправда? Не вірте жодному його слову, дивіться на його підсвідому життєву програму. На його звички. На його схильності та інтереси. На його інстинкти. Усі відповіді там! Один раз зрадив — все, другий раз це повторити — справа техніки. Якщо чоловік зрадив дружині — він на 90% зробить це знову. Рано чи пізно. Через рік, а може і через 10 років.

Підсвідомість в тисячу раз могутніша свідомості. І якщо нам здається, що в один прекрасний день ми зможемо змінити себе — це не більше ніж самообман. Ми діємо у відповідності з підсвідомою життєвою програмою, яка закладена в кожному з нас.

Наш мозок — в якомусь сенсі комп’ютер. Він сам, без участі свідомості визначає частоту скорочення серцевого м’яза. Він сам досконало регулює кількість вдихів і видихів. Він сам визначає, коли саме потрібно піти в туалет. Він сам вирішує, вам холодно чи тепло, сам визначає, чи хочете ви солодкого чи соленого.

80-90% усього нашого життя ми проводимо «на автопілоті». Весь цей час ми точно виконуємо цю програму. Поспостерігайте за собою, і ви здивуєтеся. Здивуєтеся, як руки самі крутять кермо праворуч, коли вам потрібно повернути направо. А перед цим автоматично тягнетеся ввімкнути поворот.

Простежте за собою — і ви помітите, наскільки один день схожий на інший. Наскільки схожі дії, які ми робимо сьогодні, на завтрашні. Ці закономірності, ці повторення і є митями прояву підсвідомої життєвої програми.

Отже, якщо люди говорять одне, а роблять по-іншому, і це вас дивує — ви просто не вмієте розбиратися в людях. Ви не змогли припустити/передбачити/очікувати/повірити/звикнути… Можливо, це прийде з досвідом. Але щоб обмежити себе від таких неприємних сюрпризів, спостерігайте уважно.

Вчіться розбиратися в людях!

Фото заголовку
За матеріалами

Сподобалось?

«Коли я стану старою …» 12 пам’яток для самої себе

11 способів підвищити рівень серотоніну в мозку без ліків