Ви здивуєтеся, що про вас може розповісти улюблене горнятко. Перевірте!

Так-так, навіть горнятко, з якого ви любите пити чай або каву, може багато розповісти про ваш характер.

Отож, з якої чашки ви любите пити чай або каву? Виберіть одну – і дізнайтеся, як це вас характеризує.

1. Ви екстравагантні, товариські і позитивні. Ви бачите в людях тільки хороше, і від цього вам самим добре. А ще ви любите тварин, фільми і цікаві бесіди. Напевно, вам цікавіше спілкуватися з друзями і близькими, ніж шукати романтичні пригоди.

2. Ви гадаєте перевагу якості перед кількістю і в усьому цінуєте класику. Ви – делікатна людина, яка не любить, коли звична рутина порушується. Ви виглядаєте самовпевнено, але насправді у вас низька самооцінка. При цьому ви мудрі, розумні і любите все контролювати. Вам варто бути обережними, тому що іноді ви довіряєте тим, хто цього не заслуговує.

3. Ви любите бути корисними іншим. Ви успішні на роботі, де організовуєте і плануєте зустрічі і відпустки. Але вдома все інакше. В особистому житті вам складно знайти рівновагу, і ви часто нервуєте. Ви прагнете все контролювати, але для цього потрібно знайти баланс. Вам варто приділяти більше часу глибоким роздумам над життям.

4. Ви вічно кудись поспішаєте. Вам постійно не вистачає годин у добі. Ви не любите залишатися наодинці зі своїми думками, тому весь час намагаєтеся себе чимось зайняти. Ви дуже дисципліновані, але вам слід задуматися, чого ви насправді хочете від життя. Частіше спілкуйтеся з людьми, які вас надихають. Пригальмуйте і насолодіться чудовим світом навколо!

5. Ви дуже добрі, але вам не вистачає в житті емоцій. Ви не знаєте, які у вас цілі в майбутньому, але впевнені, що хочете приносити користь. Вам потрібно зрозуміти, що приносить вам щастя. Для вас важливі люди і особливо тварини. Ви любите життя і цінуєте відпочинок, але вам треба полюбити ще й свою роботу. Вам необхідно почуватися потрібними і цінними.

6. Ви – працьовита і мінлива людина, яка не любить проявляти свої почуття. Ви впевнені, що можете змінити світ. У спілкуванні з вами друзі цінують вашу простоту. Ви шукайте сенс життя в поганому, тому що надаєте йому більшого значення. Але насправді депресія і нещастя не роблять ваше життя глибшим, так що відмовтеся від них.

7. Ви часто хвилюєтеся, тому намагаєтеся заздалегідь все розпланувати, щоб уникнути сюрпризів. Ви живете поверхневим життям, не зазираючи в суть речей. Серйозні стосунки вас лякають. Не бійтеся слідувати за своїми мріями і інтересами! Знайдіть те, що вам тішить.

8. Ви – нервова і загадкова людина, сповнена новаторських ідей. Ви дуже винахідливі, і це допомагає вам втілювати свої сміливі бачення в життя. Ви глибокодумні, віддані справі і схильні до інтроверсії. З інтелектом у вас все в порядку – вам варто навчитися довіряти своїй інтуїції і знайти джерело натхнення.

9. Вам подобається, коли вас люблять і обожнюють. Ваш ідеальний день включає в себе розумні розмови, хороші книги, нові знання і улюблену музику. Ви завжди ввічливі, що надає вам особливу силу.

Водночас вам хочеться прославитися своїми досягненнями, але егоїстичні пориви іноді шкодять вашому іміджу. Любити себе – це правильно, тільки не за рахунок інших. Озирніться навколо і зрозумійте, що, крім вас, у житті є ще багато чого цікавого.

10. Ви дуже активні – не витрачаєте час даремно і відкриті всьому новому: ідеям, можливостям, підходам. Ви послідовні і при цьому прагнете до творчості. Швидше за все, ви відмінно вмієте писати, вчитися або готувати. Але вас лякає непочата робота. Невідомість відштовхує вас – але зрозумійте, що перший крок – завжди найскладніший.

11. Ви – весела, творча і дотепна людина, але у вас не виходить нічого добитися. Ви часто беретеся за масштабні проекти, але потім кидаєте їх на півдорозі, тому що вам стає нудно або важко. Швидше за все, в глибині душі ви сумніваєтеся у власних здібностях. Вам у всьому потрібна підтримка. Постарайтеся розслабитися і дивитися на речі ширше.

12. Ви – весела і химерна особистість, яка дивиться на життя через рожеві окуляри. Зазвичай люди люблять вас і тягнуться до вас ближче. Ви обожнюєте вечірки і побачення. Ви щасливі, коли щасливі оточуючі. Але не забувайте про себе! Іноді у вас бувають депресії, якщо ви занадто довго перебуваєте на самоті.

13. Ви часто переживаєте за інших людей і їхні негаразди, але часто не знаєте, як допомогти собі. Вас лякає навколишній світ. Ви любите звичні речі. Напевно, ви часто озирається назад і мрієте повернутися в минуле. Незважаючи на всі зміни, вам потрібно зрозуміти, що в усьому можна знайти позитивні сторони. Ви звинувачуєте інших у своїх невдачах, але пам’ятайте: кожен – сам коваль свого щастя!

14. Ви любите сидіти на сонечку і потягувати крижаний напій після довгого робочого дня. У вас немає амбіцій, тому що ви вважаєте їх безглуздими. Вам подобається високий рівень життя, але ви не вірите, що здатні розпоряджатися завтрашнім днем. Вам хочеться отримати від життя якомога більше вже сьогодні. Ви любите своїх друзів і близьких, тому що для вас важливі прості радощі.

15. Ви сповнені енергією і любите змінювати світ на свій розсуд. Вам подобається завжди бути в центрі уваги і веселити людей. Ви хочете, щоб всім було з вами добре і цікаво. До того ж, ви ніколи не упускаєте шанс потрапити в пригоду і завжди йдете з вечірки останніми, щоб не упустити нічого цікавого. Насправді у вас дуже глибокі емоції – не соромтеся їх!

Фото заголовку batona.net
За матеріалами wikr.com