Хочете стати щасливішими? Тоді запитуйте себе щоранку про одну річ

Альберт Ейнштейн називав це найважливішим вибором в житті людини

Що першим спадає вам на думку, коли ви прокидаєтесь? Чи думаєте ви про роботу, яку сьогодні маєте зробити, про всю електронну кореспонденцію, яка чекає відповіді або про купу паперової роботи, що накопичилася на вашому робочому столі? Можливо, ваші думки зайняті незавершеними домашніми турботами?

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Або ж ви думаєте про речі, які роблять вас щасливими? Про поцілунок вашої дитини, перед тим як вона піде до школи, про обійми коханої людини, коли ви повертаєтеся додому або про те, що хоча у вас немає всього, про що ви мрієте, але у вашому житті все добре?

Альберт Ейнштейн якось сказав: «Найважливіше рішення людини полягає у виборі того, в якому світі, на її думку, вона живе: дружньому або ворожому».

А в якому світі живете ви? Яким ви його бачите? Вирішувати вам. Наприклад, я приймаю таке рішення щоранку. Прокидаючись, я відразу запитую себе: «Я живу в хорошому чи поганому світі?»

Те, яким ви бачите довколишній світ, впливає на те, як пройде ваш день.

Ремез Сассон говорить про це з точки зору позитивного мислення: «воно (позитивне мислення) надає блиск очам, наповнює людину енергією і щастям».

Коли трапляються непередбачувані речі, ви повинні ставитися до цього з розумінням. Хтось «підрізав» вас на дорозі? Нічого. Слава Богу, вашу машину не зачепило, ви не запізнилися на зустріч і не змушені залагоджувати справи зі страховою компанією, що могло б перерости в тривалий і неприємний процес ремонту автомобіля.

Вас затримує турист, що повільно походжає вулицями міста? Проявіть терпіння! Насолоджуйтесь краєвидом навколо, запахами, які витають в повітрі і вільним часом, який раптово з’явився.

Починаючи свій день з усвідомленої думки про те, що світ хороший, ви стаєте менш схильними до негативних реакцій, якщо щось починає йти не за планом. У вас з’являється більше терпіння і надії.

Добро породжує добро.

Більше того, те, як ви сприймаєте свій день на самому його початку, впливає на кількість хороших речей, які відбудуться з вами впродовж нього.

Співавтор книги «Навчіть свій мозок бути щасливим» Сьюзан Рейнольдс вважає, що «почуття задоволення може настільки сильно стимулювати людський мозок, що він (мозок) почне відповідати на це задоволення таким чином, що воно буде лише посилюватися».

Іншими словами, чим більше добра ви бачите в навколишньому світі, тим більше ви його отримаєте у відповідь.

Прокидаючись і вибираючи (свідомо чи ні) жити в «поганому» світі, ви проживаєте свій день абсолютно по-іншому. Ви відчуваєте розчарування, коли плентаєтесь за кимось дуже повільним або коли стоїте в заторі.
Очікування в черзі до каси крамниці здається вам вічністю і все, за що б ви не бралися, стає в десять разів складніше зробити. Ніщо не працює так, як повинне і вас раз у раз мучить очікування, що ось-ось щось піде не так (а так воно і відбувається). І все це ще раз доводить, що світ є дійсно ворожим.

Користь для здоров’я

Позитивне мислення сприятливо позначається на здоров’ї людини. Воно скорочує ризик появи депресії, знижує відчуття тривожності і робить нас більш стійкими перед будь-якою проблемою. Люди, схильні бачити навколо хороше, зазвичай, живуть довше і легше справляються зі стресовими факторами.

Я знаю, як легко потрапити в пастку негативних думок, особливо з урахуванням того, що відбувається в світі: ви просто не можете прогортати стрічку новин в соціальних мережах, щоб вам на очі не потрапила публікація про те, наскільки в цьому світі все «неправильно». Але такі думки заважають щастю.

Вони перешкоджають досягненню успіху, оскільки знижують вашу здатність думати, проявляти творчість і адекватно реагувати на все, що відбувається.

Якщо ви хочете стати кращими, то найпершим кроком буде мислити позитивно відразу ж після ранкового пробудження.

Як почати день на більш позитивній ноті

Якщо позитивне мислення є для вас чимось новим, нижче перераховані кілька порад, які допоможуть вам навчитися помічати більше хороших речей, ніж поганих:

1. Використовуйте тільки ті слова і вирази, які мають позитивний настрій: «У мене буде чудовий день» або «Я з нетерпінням чекаю того, що станеться зі мною сьогодні».

2. Зосередьтесь на речах, які роблять вас щасливими: «Я не можу дочекатися виступу моєї дитини на вечірньому шкільному спектаклі» або «Швидше б побачити, чим стане для мене цей проект!».

3. Цінуйте все хороше: «Я вдячний за міцне здоров’я, можливість оплачувати рахунки і за свою прекрасну сім’ю!»

4. Проводьте більше часу з позитивними людьми і це допоможе вам стати такими!

Хоча ніхто і не може дати абсолютної гарантії, що все це зробить вас щасливими, але якщо ви зосередитесь на хороших речах, а не на поганих, то, безумовно, розпочнете робити успіхи. На все потрібен час.

Тому, прокинувшись завтра вранці, запитайте себе: «В якому світі я живу: хорошому чи поганому?». І пам’ятайте, у вас є вибір.

Так зробіть же собі послугу і виберіть перше. Це допоможе вам стати і щасливішим, і здоровішим.

Переклад Тутка за матеріалами