Як переконати людину за одну хвилину?

© nydmond.com.ua

Тоні Райтон, автор книги «Переконати за хвилину. 10 кроків до досягнення мети», вивів кілька дієвих рецептів, які допомагають вибудовувати правильні взаємини з людьми і вчать не пасувати перед труднощами в момент ведення переговорів на різному рівні….

Вчимося правильно спілкуватися по email або основи email маркетингу

Щоб ефективно використовувати методи переконання в email листуванні, для початку треба оцінити мову, якою написано повідомлення. Вивчіть напрямок слів, які постійно використовуються в повідомленні. Яким способом людина сприймає навколишній світ? Ця людина може бути аудіал (краще сприймає на слух), візуал (краще сприймає зорові образи) або кінестетик (переважає тактильне сприйняття). Кожен тип людей використовує свої характерні слова як в листі, так і в усному мовленні. Приміром, візуал може написати так: «Побачив Ваш лист…». Аудіал ж напише: «…я Вас почув». Кінестетик: «Ваш лист викликав у мені радісні відчуття…»….

Переконати за хвилину. Прості і доступні методи переконання

Тепер, коли Ви зрозуміли, якою чоловік написав Вам листа, змініть свою мову таким чином, щоб в ньому, відповідно, переважали візуальні, аудіо – або матеріальні терміни.

Користуйтеся пом’якшенням, щоб зробити свої прохання та накази більш прийнятними. Приклади: «Мені цікаво», «можливо», «ймовірно», «може бути».

Задайте кілька запитань або зробіть кілька тверджень, які неодмінно ведуть до відповіді «так». Будьте уважні. Після третього питання або твердження варто поставити саме те питання, на яке Вам хочеться почути «так».

Зробіть неможливим відповідь «ні». Задайте питання «або/або» чи питання, в яких містяться припущення, неможливі для відповіді «ні». «Наскільки Ви зацікавлені в покупці даного продукту?», «Наскільки краще Ви себе почуваєте сьогодні?» «Ви збираєтеся скористатися цією технікою прямо зараз або трохи пізніше?».

Це самі основні принципи переконання, які відмінно працюють в процесі спілкування по email.

«Прокачуємо» соціальні мережі!

Щоб зробити себе ще більш помітним в соціальних мережах і отримати якомога більше відгуків у відповідь на свою публікацію, треба закінчувати її питанням. Ви можете попросити друзів коментувати і відповідати на деякі питання/відповіді ваших повідомлень. Все це залучає їх до спілкування і стимулює зростання відгуків, роблячи вашу сторінку помітнішою. Підкріплюйте своє прохання переконуючими словами, щоб Ваші друзі і знайомі більш охоче давали зворотний зв’язок на ваші публікації.

Зробіть себе більш привабливим. Скористайтеся перевагами, які дає техніка «копіювання вибору партнера». Якщо ви неодружені, намагайтеся, щоб на фотографіях, розміщених на сторінці, ви перебували в суспільстві зовні привабливих людей. Результати дослідження показали, що потенційні партнери, переглянувши фотографії, сприйматимуть Вас більш бажаним партнером….

Успішно пройти співбесіду і отримувати хорошу зарплату

На співбесіді завжди намагайтеся продемонструвати свою цінність перед роботодавцем. Розкажіть, чим Ви можете бути корисні компанії. Не забудьте також розповісти про те, яких успіхів Ви досягли на попередніх місцях роботи. Таким чином, Вам буде набагато легше переконати роботодавця в тому, що взявши вас на роботу, він не помилиться з вибором.

Під час інтерв’ю, намагайтеся бути впевненими. Якщо ви відчуваєте скутість і невпевненість, то краще відразу зізнатися в цьому своєму майбутньому босові. Від цього зникне Ваша внутрішня напруга і дозволить спілкуватися більш комфортно.

Після того, як ви успішно пройдете співбесіду, починайте вибудовувати взаємини з колегами. Виявляйте щирий інтерес до того, чим займаються ваші колеги. Знайдіть час для спілкування у неробочий час. Це дозволить Вам краще закріпитися на робочому місці, підвищить повагу в очах начальства і дозволить в майбутньому претендувати на збільшення зарплати….

Робимо ефективні презентації

Запишіть заздалегідь невеликі уривки своєї презентації. Коли Ви робите помилку, зупиняйтеся, не зупиняючи запис, і повертайтеся до попередньої позиції, на якій стався збій. Робіть це до тих пір, поки все не вийде правильно. Це вдвічі покращить Вашу презентацію.

Наповніть вашу презентацію реальною історією, зробіть її особливою і неповторною.

Зосередьтеся на наданні більшої авторитетності кільком ключовим пропозиціям Вашої презентації. Для цього говоріть повільніше, з пониженням інтонації до ключових «командах»….

Як правильно завершити операцію?

Для того, щоб збільшувати обсяги продажів у вашій організації, важливо не тільки правильно вибудовувати діалоги, але і вміти вчасно завершити операцію.

В той момент, коли вам хочеться закрити угоду, скористайтеся технікою «загального вагона». Пошліться на тих, хто вже щось зробив і наскільки вони цим задоволені («Ця модель телефону користується великою популярністю завдяки своїй надійності і чудовим технічним характеристикам!»).

Зверніться до снобізму. Намагайтеся використовувати цей підхід на противагу, там, де продукт навмисне виділяється, як щось недоступне масовому покупцеві. Тим, хто все-таки інвестує в нього, це дасть відчуття статусу і винятковості.

Характеристики. Уявіть потужні письмові/аудіо/відеохарактеристики того, яку прекрасну пропозицію Ви робите.

Заведіть годинник. Зробіть пропозицію, розраховану на обмежений час, встановіть термін завершення операції або доступності придбати товар за певною ціною.

Якщо Вам хочеться закрити угоду, зосередьтеся на досягненнях менших, але сполучних угод. Це в подальшому може призвести до великих контрактів.

Не бажайте чогось дуже сильно. Цінуйте себе і свій час, дійте впевнено і з самоповагою….

Як переконати дитину?

Всі батьки прекрасно знають, що діти інколи бувають дуже примхливі. В такий момент переконати їх у тому, що в даний момент просто необхідно Вас послухати, буває просто неможливо. Щоб уникнути таких ситуацій, ознайомтеся з простими правилами переконання і спілкування з дитиною.

Якщо висуваєте дитині якісь вимоги, завжди будьте послідовні, дотримуйтеся правил та розпорядку.

Користуйтеся погрозами вибірково і тільки в самих крайніх випадках. Дійте з ентузіазмом, перетворюючи прибирання (або інші справи) в гру.

Просіть дитину спокійно і в той же час твердо. Використовуйте переконливі слова, щоб дитина розуміла, що не виконати Ваше прохання просто неможливо.

Нагороджуйте за хорошу поведінку і завжди ігноруйте погане (до того моменту, коли його ще можна ігнорувати).

Коли ваша дитина сильно розчарує Вас, зробіть так, щоб він це зрозумів. Якщо у нього з’явилося відчуття провини за погану поведінку, є шанс, що наступного разу він поведе себе по-іншому. Але тут теж треба розуміти чітку грань, щоб це почуття провини не сильно пригнічувало психіку і не зміг розвинути комплекс неповноцінності….

Ну і, нарешті, самий важливий і простий спосіб впливати на людей – це вміння вислухати і прийти до компромісу….

Фото заголовку nydmond.com.ua
За матеріалами nydmond.com.ua

Facebook Коментарі

Пов'язані статті

Back to top button
Close