Як побороти в собі синдром “тітки”

Визначення синдрому “тітки” ви не знайдете ні в одному психологічному довіднику. А ось в житті це явище досить часто зустрічається. Як багато навколо сумних, незадоволених і втомлених жінок з неживим поглядом і небажанням мріяти!

“Тітка” заявляє про себе не відразу. Спочатку вона “всього лише на хвилиночку” забігала до вашої відчайдушної, але разом з тим впевненої дівчинки. Але роки йдуть…

І ось вона вже сміливо розпоряджається в домі, від чого діти перестали сміятися через дрібниці, подружки – заскакувати на чай, а чоловік нашіптувати на вушко всілякі дурниці і ніжності.

Цікаве
Loading...

Невже ви дозволите їй розпоряджатися вашим життям? Ось 7 порад, які допоможуть вам назавжди позбутися від набридливої “тітки”:

Порадада № 1. Живіть радісно

Якщо жінка вміє насолоджуватися кожною хвилиною життя, то вона стає неймовірно красивою і привабливою для всіх, в тому числі і для удачі. Нехай ваш гарний настрій поширюється на ваших близьких!

Пам’ятайте, що тільки у щасливих жінок бувають радісні діти і успішні чоловіки.

Порада №2. Ви нікому нічого не винні

НІКОМУ! НІЧОГО! НЕ ВИННІ!

Ненавиджу готувати (прати, прибирати, прасувати – потрібне підкреслити), але треба! Чому, замість того, щоб відмовитися від ненависних справ, ми гвалтуємо себе, перетворюючись на озлоблених “тіток”. Невже хтось справді просив вас три години паритися” на кухні, щоб порадувати рідних комплексним обідом з семи страв? І компотом!

Пам’ятайте, що без ситного борщу чоловік з хати не втече (а якщо і втече, то точно не через його відсутність!), А діти не помруть з голоду!

Порада №3. Балуйте себе кохану

Жіночу привабливість потрібно розвивати. От і розвивайте її якомога більше, невтомно балуючи себе улюбленими духами, мереживною білизною і абонементом в СПА-салоні!

Пам’ятайте, що розкрити у вас справжню жіночність і здатність зводити з розуму може тільки особливе почуття, що ви ще ого-го! І зовсім неважливо, скільки вам років!

Порада №4. Перестаньте озиратися на те, що скажуть люди

Якщо хтось думає інакше, ніж ви – це його проблеми! Пряма спина, легка хода, високо піднята голова. Невже хтось зможе засумніватися, що ви – богиня? Ні в якому разі!

Пам’ятайте: те, “що скажуть люди”, хвилює тільки “тіток”!

Порада №5. Жінка повинна бути не прислугою в домі, а музою

“Тітки” люблять повторювати, що від жінки, яка чудово готує і чудово пере сорочки, чоловік не піде. Піде, ще й як! Насправді, домогосподарка і дружина – це далеко не одне і те ж. Перша – у фартусі і з черпаком, а друга – джерело натхнення для свого чоловіка і справжній мозковий центр в родині!

Пам’ятайте, що йдуть не від жінки, а від набридлої прислуги! Випрати, врешті-решт, може і машинка-автомат!

Порада №6. Наряджатися потрібно не для когось, а для себе

Чомусь у нас так заведено, що жінки приводять себе в порядок, коли збираються на роботу або в гості. А ось при чоловікові можна спокійно ходити в забрудненому халаті, без косметики. А що? Нехай шкіра відпочиває! Якщо хочете назавжди вигнати з себе “тітку”, почніть виглядати вдома як королева. Особливо при чоловікові!

Пам’ятайте, що тільки “тітки” кажуть “і так піде”, “у мене немає сил”, “я втомилася” і “абсолютно немає часу”.

Порада №7. Все, що вам потрібно для щастя – це ви самі

Іншої такої, як ви, немає! І не буде НІКОЛИ! Перестаньте робити з себе жертву, заморочуючись надуманими проблемами. Не перетворюйтеся в моралістку і зануду!

Пам’ятайте, що тільки “тітки” бояться ризикувати і проявляти свою індивідуальність!

Назавжди прогнавши непрохану гостю зі свого життя, ви знову зможете щиро любити, радіти дрібницям і навіть здійснювати божевільні вчинки.

Покажіть язика своїй внутрішній “тітці”, вирушаючи … кататися на ковзанах!

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close