Як правильно просити подарунок у чоловіка

Зірка в небі — це, звичайно, дуже романтично, але не те, що хочеться отримати в подарунок. Втім, і банальні квіти-цукерки теж набридли, особливо в тому випадку, коли у вас в планах новий смартфон, крутий фітнес-гаджет або сеанс в SPA. Розповідаємо, як зробити правильне «замовлення», не образивши коханого.

© vroda.pp.ua

Визначтеся зі своїми бажаннями

Чоловіки — істоти конкретні. І всі пориви вашої тонкої душі і скачки настрою вони просто не в змозі вловити. Так що емоційні промови, рівно як і витіюваті підводки а-ля «читай між рядків, дорогий» будуть сприйняті вашим чоловіком як сигнали про проблему. Навіть якщо її за фактом немає! Тому йти «на розмову» з милим потрібно підготовленою, тобто з чітким конкретним розумінням того, що вам сподобається як презент. А краще придумати два варіанти — раптом того самого смартфона не виявиться в наявності, не залишатись же вам без подарунка?

Враховуйте можливості свого чоловіка

Грамотне прохання відрізняє одне залізне правило: ваші бажання повинні бути реальними! Так, ви дівчинка, і хочете плаття, сумку, чергові туфлі і ще багато всього іншого, але в гонитві за мріями тверезо оцінюйте потенціал свого обранця. Ваш запит не повинен перевищувати можливості чоловіка більше, ніж на 30%. Тобто якщо дохід улюбленого дозволяє йому побалувати вас шовковою білизною, не треба чекати від нього кільця з трьохкаратним діамантом. Вибираючи свідомо дорогий подарунок, ви не тільки ризикуєте його не одержати, але й можете створити у свого чоловіка комплекс неповноцінності.

Виберіть правильний час

Так-так — мало самій підготуватися до такої важливого розмови, так ще потрібно і вчасно підготувати чоловіка. Ви ж хочете отримати стовідсотковий результат, а не невиразні обіцянки з серії «без квітів ти точно не залишишся»? Щоб ви напевно отримали бажане, виберіть потрібний момент.

Правило просте: оскільки чоловіки, на відміну від нас, не можуть робити тисячі справ одночасно, важливо не чіплятися зі своїми розмовами, коли ваш улюблений зайнятий. У список справ потрапляють такі «дріб’язкові» речі на зразок вечері, футбольного матчу чи пошук нових деталей для машини. Так що якщо чоловік їсть, значить, всі його думки в цей момент пов’язані виключно з їжею: він хоче саме їсти, а не слухати про те, як Вася зробив Ірі несподіваний подарунок і вгадав! І ще: якщо ваш улюблений говорить, що він втомився, у нього поганий настрій і труднощі на роботі — значить, по бесіда душам відкладається. Він просто не почує все те, що ви приготувалися до нього донести. Тому краще перенести розмову на більш зручний момент, який ви тепер точно не пропустите.

Зробіть конкретний натяк

Тут знадобиться все ваше мистецтво безтурботно говорити про абсолютно конкретні речі. Це не означає, що потрібно в лоб говорити фразу «Я тут подумала і хочу на свято то і то». Вам потрібно як би ненароком, коли чоловік буде готовий вас слухати — пам’ятаєте, про цей важливий нюанс? — Розповісти про те, які гарні годинник / сережки / телефон ви сьогодні побачили. Прямо створені для вас! І далі, все таким же мрійливим і натхненним голосом, видати йому всі явки і паролі: якої марки був предмет, в якому саме магазині ви його бачили, який його колір і деталі оздоблення. І не забудьте між справою нагадати про свій розмір. Загалом, максимально чітко і детально опишіть свою «мрію». Добре, якщо у вас буде картинка з бажаним подарунком: наприклад, ви можете сказати, що річ вам так сподобалася, що ви навіть сфотографували її — ось, і знімок є. А тепер найголовніше. Помріяли, розповіли в деталях і … забули про це. Дайте час коханому: ви ж знаєте, там, де жінці достатньо однієї хвилини для прийняття рішення, чоловікові потрібно як мінімум сім годин. Але ви ж розумна панночка — і поговорите з ним заздалегідь.

Дозвольте чоловікові самому прийняти рішення

Це означає, що не треба тиснути на нього. Так, він мовчить, нічого більше не питає і не робить, і не дивлячись на те, що ви терпляче чекаєте, в якийсь момент ви точно подумаєте, що краще зробити все самій — тому що він точно забуде, не встигне, переплутає. Не треба! Ви вже зробили все, що від вас вимагається: заповнили форму запиту і завантажили потрібний файл, тепер програма «обробляє» його. Чоловічий мозок працює послідовно, тому вашому чоловікові потрібен час, щоб скласти свій план дій. Ви ж хочете точний результат? Тоді чекайте. Мовчки і з посмішкою.

Розслабтеся і відпустіть ситуацію

Простіше кажучи, не потрібно перетворювати звичайний подарунок від чоловіка дружині в подію року і накручувати себе негативними думками і очікуваннями. БУДЬТЕ простіше! Так, було б приємно отримати те, про що ви так давно мріяли, але якщо ваш чоловік не подарує замовлений «алєнький цвєточєк», ви ж не розлюбите його і світ не перевернеться? Зате якщо ваше бажання здійсниться, то це буде дійсно приємно. Втім, незалежно від того, що вам вручать, прийміть цей презент з радістю: хоча б тому, що його вам робить коханий чоловік, надійне і тепле плече якого завжди поруч. А це чи не найкращий подарунок?

Фото заголовку ok.ru
За матеріалами vroda.pp.ua