Як ставляться до смерті різні знаки Зодіаку

Поведінка представників знаків у найкритичніший момент найкраще розповість про їхнє ставлення до самої теми.

Тема смерті для кожної людини – особлива. У когось серце сковує жалюгідний жах із зустріччю з майбутньою невідомістю, а комусь цікава сама думка про потойбічний світ. Хоча ставлення смерті залежить від характеристики самого знака Зодіаку. Екстремальні випадки є яскраво вираженими ситуаціями, коли кожному з нас випадає шанс зазирнути в очі самої смерті. Поведінка представників у найкритичніший момент найкраще розповість про їхнє ставлення до самої теми.

Овен

Свою імпульсивність знак виявить у втечі з місця події. І першим почне шукати вихід. Але якщо йому не вдасться знайти те, чим можна врятуватися, то він не зможе швидко заспокоїтися. Він почне шукати нові шляхи та приймати блискавичні рішення, аби вийти із ситуації живим та неушкодженим. Знак ніколи не проявить своє боягузтво, хоча в його душі пануватиме повний хаос. Його гордість не дозволить продемонструвати свою слабинку, попри абсолютну безпорадність при подіях.

Телець

У разі виникнення небезпеки знак воліє не робити необдуманих кроків, тим більше якщо від нього не залежить ситуація. Після того, якщо він переконається, що немає можливості знайти вихід із ситуації, почне подумки готуватися до неминучості. Емоційна чутливість дозволить йому подумати про інше життя, уявляючи себе там захищеним та щасливим. Але для нього це буде нова історія в іншому житті.

Близнюки

При непередбачених ситуаціях цей знак починає віртуозно звинувачувати у всіх гріхах Всесвіт. І ніщо, і ніхто їх не може заспокоїти. Вони завжди мають стільки грандіозних планів, що для представників різні обставини не пояснення. Звичайно, в гарячій атмосфері вони здатні організувати грандіозний спектакль з одним головним актором. Тому вони зажадають до себе підвищеної уваги, яка має бути терміново перемкнена лиш на їхню особу.

Рак

При користуванні будь-яким видом транспорту цей знак обов’язково перевірить, чи всі паски безпеки у робочому стані. І отримавши ствердну відповідь, зі спокійною душею вирушить у дорогу. Але це не свідчить про те, що він не хвилюватиметься за власне життя. Все це він робить для того, щоб посіяти у своїй душі впевненість в тому, що за будь-яких подій він матиме шанс врятуватися. У критичній ситуації знак звернеться до медитації.

Лев

Знак до останнього моменту боротиметься за життя. Хоча все залежить від ситуації та від того стану, в якому знаходитиметься людина. Йому властиво все брати під свій контроль та керувати створеною ситуацією. До того ж у непередбачених обставинах він заспокоюватиме всіх і вдаватиме, що все гаразд. Через його тверді переконання всі повірять, що справді ситуація під контролем.

Діва

Психічно врівноважені знаки залишаться у повному спокої, навіть за надзвичайної ситуації. Він почне згадувати та зіставляти всі події, що призвели його до вимушеного стану. І чим глибше він ритиметься, тим швидше для себе з’ясує, що у всьому виною — його непередбачливість. Зайва самокритичність призведе до того, що знак заспокоїться і прийме ситуацію такою, якою вона є чи створилася.

Терези

Знак почуття відповідальності на підвищеному рівні. Навіть якщо навколо нього буде паніка та плутанина, знак перебуватиме в повному спокої. Критичний момент — не привід для втрати рівноваги. Якщо є шанс врятуватися, він це зробить не лише заради себе, а й інших таких постраждалих. Своїм природженим даром переконувати допоможе примхливим людям упоратися із ситуацією. Поодинці цей представник сподіватиметься лише на власні сили й на те, що це ще не настала його година.

Скорпіон

Своєю природною проникливістю знак задовго до катастрофи відчує небезпеку. Його нервова напруга відчуватиметься тільки в його душі, але жодним своїм виглядом він не подасть знаку, що хвилюється. Він покладатиметься на волю долі та діятиме за ситуацією. Хоча думка про майбутню реінкарнацію буде його трохи зігрівати та давати надію на те, що він вийде живим із цієї колотнечі.

Стрілець

Цьому знаку у спокої можна лише позаздрити. Йому до кінця здаватиметься, що це написаний кимось сценарій, який має щасливе продовження. Природжений оптимізм не дасть ні на хвилину сумніватися, що з будь-якої катастрофи він вийде сухим з води. І він свято вірять у те, що його останній день життя пройде у тихій атмосфері у колі рідних, а не у небі чи на трасі.

Козоріг

Їм може бути погано від жаху, але вони ніколи не піддадуться спільній паніці, а тим більше не покажуть, що їм страшно. У найкритичніший момент їх мучить відчуття розпачу, що вони вже не зможуть змінити обставини. Хоча їхня природна інтуїція ніколи їх не підводить, і різними знаками та числами передбачає їхню долю. І щоб не брати участь у всьому жаху, вони забудуть або вдадуться, що заснули міцним сном.

Водолій

Їхнє філософське мислення не дозволить піддатися загальній паніці або метушитися без причини. Вони спокійно можуть проігнорувати будь-яку ситуацію. Не виключено, що вони спостерігатимуть за тими, хто не знаходить біля них місця від страху, хоча самі цьому не нададуть значення. Знаки завжди покладаються на ситуацію та на волю Бога. А якщо їм судилося залишитися цілими та неушкодженими, то для них уготована чергова доля.

Риби

Критична ситуація завжди для знака є уособленням паніки та жаху. У гарячих умовах вони нещадно кричатимуть, стогнатимуть і плакатимуть. При цьому не забудуть з усіма попрощатися й попросити пробачення. Вони настільки заллють усіх сльозами, що співчуття їм здасться лише маленьким островом порятунку. І якщо їм вдасться врятуватися із ситуації, навіть не знаючи молитов, вони хвалитимуть і обожнюватимуть усіх тих, хто для них подарував ще одне життя.