Як змінюється життя, коли ви починаєте поважати себе

1. Поліпшуються ваші стосунки з собою

Як тільки ви починаєте піклуватися про себе: фізично, емоційно і психологічно, ви перестанете спілкуватися з тими, хто додає у ваше життя негативні емоції. Ви розумієте, наскільки важливі в першу чергу стосунки з самим собою.

2. Ви починаєте любити себе

Ви перестаєте шукати любові, щоб заповнити порожнечу, а заповнюєте її любов’ю до себе.

3. Ви відпускаєте токсичних людей

Людину, яка приймає вас як належне. Яка користується вами. З якою ви ніяк не розвиваєтеся. Яка ображає вас. Яка не відповідає взаємністю. Іноді це найважче – прибрати зі свого життя певних людей.

4. Ви стаєте щасливішими

Просто у вас стає менше проблем, тому що ви вирішуєте уникати негативних ситуацій, які не приносять вам щастя.

5. Ваші стосунки поліпшуються

Будь-то цілі чи ваша кар’єра, коли ви зв’язуєтеся з людьми, які схожі на однодумців – позитивні і цілеспрямовані, ви стаєте краще.

6. Ви залучаєте якісних людей

У минулому, можливо, ви погоджувалися на тих, хто давав вам хоч трохи своєї уваги, але тепер ви усвідомлюєте цінність свого часу і не хочете витрачати його на першого-ліпшого.

7. Ви починаєте по-справжньому боротися за себе і те, у що вірите

Коли ви починаєте вірити в себе, ви перестаєте вірити в те, що говорять і думають інші. А вони можуть говорити багато негативного і недоброго, але ви нарешті перестаєте слухати їх. Ви дотримуєтеся своєї думки, і якщо комусь щось не подобається, то вони знають, де вихід.

8. Ви стаєте впевненішими

І ця впевненість випромінюється в кожній сфері вашого життя. Від роботи до особистого життя і будь-яких життєвих рішень. Ви дивитеся на себе в дзеркало і звертаєте увагу не на недоліки, а не переваги.

9. Ви перестаєте виправдовувати себе

Якщо ви приймаєте рішення, які роблять вас щасливим, ви нікому нічого не повинні пояснювати, чому ви прийняли таке рішення.

10. Ви перестаєте вибачатися

Коли ви впевнені в своїх рішеннях, вам не потрібно за них вибачатися. Так, ви вибачаєтеся, коли неправі, але ви перестаєте вибачатися за дрібниці – наприклад за те, яка ви людина.

11. Ви перестаєте чекати

Ви перестаєте вірити в брехню і виправдання. Тому що, коли ви впевнені в собі, ви не хочете бути з тими, хто не впевнений. Ви відпускаєте стосунки і людей, які змушують вас чекати.

12. Ви більше не заздрите

Раніше ви постійно порівнювали себе з іншими. Але тепер ви знаєте, що єдина людина, з якою ви змагаєтеся – це ви самі.

13. Ви не погоджуєтеся на менше

Ваші стандарти повинні бути високі, навіть якщо комусь це здається нереалістичним. Ви повинні стояти на своєму і не погоджуватися ні на що менше.

14. Ви відпускаєте тягар минулого

Особливо той, який не належить вам. Чужі проблеми і образи. Ви не дозволяєте цьому переслідувати вас. Ви вчитеся жити сьогоденням.

15. Ви перестаєте звинувачувати себе

Ви берете на себе відповідальність за те, що під вашим контролем. Все інше перестає бути вашою проблемою.

16. Ви стаєте вибірково егоїстичними

Егоїзм – це не погано. Ставити себе на перше місце – це те, що потрібно робити.

17. Ви перестаєте зациклюватися на негативі

Негативні люди. Негативні розмови. Плітки. Скарги. Нічого з цього не покращує ваше або чиєсь життя. Краще зосереджуватися на позитиві.

18. Ви починаєте приймати більш здорові рішення

І мова не тільки про те, щоб почати ходити в спортзал або харчуватися більш корисною їжею. Мова про вибір друзів, оточення, стосунки. Про те, щоб робити те, що дійсно корисно для вашого тіла і вашої душі, те, що приносить вам щастя, а не лайки або схвалення інших.

За матеріалами