Якщо ви не почуваєтеся в безпеці поруч з чоловіком – не витрачайте на нього енергію!

Декілька мудрих порад від Малки Лоренц про стосунки чоловіка та жінки

Як викинути з голови людину, яка була найближчою на світі, а потім вирішила нею більше не бути? Та ніяк її не викинути, не тратьте, куме, сили. Ваша лапка залишилася у капкані. Вона болітиме та кровоточитиме, потім заживе, заросте хутром. Ви звикнете обходитися без неї та навіть не будете про неї згадувати. Але лапки у вас більше не буде. Але є й гарна новина. У вас є ще цілих три лапки.

9 порад від Малки Лоренц

  1. Якщо не любиш чоловіка — спати з ним неможливо. Якщо любиш чоловіка — неможливо спати ні з ким іншим.
  2. Знаєте, мені здається, що ось ці думки, що робота має давати радість, з тієї ж серії, що “шлюб мусить приносити щастя”. Це такий напівезотеричний концепт про дружній світ і про життя, яке вам щось там винне. Світ не дружній, а життя нікому нічого не винне. Шлюб має давати захищеність. А щастя — це як пощастить. Робота має приносити гроші. Якщо вона при цьому подобається — це таке ж диво та удача, як щасливий шлюб. Але це не норма. Щастя — взагалі не норма.
  3. Якщо ви не почуваєтеся в безпеці поруч із цим чоловіком — не витрачайте на нього енергію, не думайте про нього взагалі та живіть так, наче у вас немає чоловіка. Тому що у вас його нема.
  4. Коли людині погано, марно переконувати її, що їй насправді добре і вона просто не виспалася.
  5. Коли ви живете з чоловіком, тому що більше ніде жити, ви йдете від однієї мами до іншої такої ж мами. Тобто, ви зі своєю мамою так ніколи й не розлучалися.
  6. Ми віддаємо тоді, коли нами захоплюються. Коли зал в екстазі — артист також в екстазі, це двобічний процес. Уявіть, що вами постійно хтось милується. Уявний друг, скажімо. Якщо ви дійшли до найвищого рівня — це буде Бог.
  7. Якщо в нас чогось ніколи не було, нам нема звідки дізнатися, наскільки нам це потрібне. А якщо нам щось потрібне, нам завжди здається, що нам цього потрібно дуже багато. Коли ви в спеку дориваєтеся до лимонаду, ви замовляєте найбільший графин і сумніваєтеся, чи не буде мало. А потім виявляється, що вам вистачило пів склянки.
  8. Для когось головне — порядок у домі, і в цьому немає нічого смішного. Для когось — тілесна ніжність. Для когось — веселощі та почуття свята. Усі харчуються різним. Якщо у людини немає для вас їжі, ви будете завжди голодними.
  9. Життя не треба брати під контроль, воно саме кого хочеш візьме. З ним не треба боротися — з ним треба дружити…