Якщо жінка хоче, щоб її любили, то про повагу потрібно подбати в першу чергу

Як сказав Василь Йосипович Ключевський:

“Чоловік любить звичайно жінок, яких поважає, жінка зазвичай поважає тільки чоловіків, яких любить”.

І це так. Природа чоловіків в тому, що любов і повага пов’язані між собою. І якщо дівчина хоче, щоб її любили, про повагу потрібно подбати в першу чергу.

1. Не бути жінкою слова “Так”

Чоловіки схильні в своїй більшості поважати тих, хто має власну думку, навіть якщо вона суперечить їх власним. Дівчина, яка погоджується з усім, що не запропонує або не скаже чоловік, навряд чи викличе у нього глибокі почуття.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

2. Не напивайтеся

Так, у чоловіків на цей рахунок подвійні стандарти. Якщо хтось з їх товаришів напивається до чортиків, вони пізніше просто скажуть – добре провели час, але жінка, яка набралася, та ще й в громадському місці, – для них сором, ганьба і взагалі принизливе видовище.

3. Майте власне життя

Більшість чоловіків хочуть бути частиною життя жінки, але не всім її життям. Чоловіки не поважають жінок, які з них роблять сенс життя. Набагато привабливіша дівчина, у якої є свої інтереси, хобі, друзі.

4. Не стрибайте в ліжко з першим зустрічним

Близькість на першому побаченні – це найвірніший спосіб почати стосунки з неповаги. Правда в тому, що чоловіки не цінують того, що дісталося їм у легкий спосіб. Чим більше зусиль до завоювання він докладає, тим більше цінує свою дівчину. І чим довше вони будуть чекати цього моменту, тим більше поважатимуть її за принципи і розбірливість.

5. Не брешіть

Чесність – це запорука будь-яких здорових стосунків. Маленька брехня, як відомо, народжує великі образи. І руйнує дорогоцінну довіру. Будь-яка брехня рано чи пізно повернеться до вас бумерангом.

6. Не скаржтеся на колишнього

Тут діє все відразу: і перевірка на бліх, і порядність дівчини, і банальна чоловіча солідарність. І яким би мерзотником не був ваш колишній, важливо розуміти ту межу, за якою розповідати щось небезпечно. Краще обмежитися декількома фразами – чесними, але вичерпними. Інакше він подумає, що в разі розриву ви будете і про нього так само відгукуватися перед новим бойфрендом.

7. Не фліртуйте з іншими

Річ не тільки в ревнощах. Річ в тому, що відвертий флірт принесе вам непотрібну славу, а як на рогоносця будуть дивитися на нього. Це, знаєте, жодне чоловіче самолюбство не витримає. І потім, якщо у вас він буде бачити дівчину “легкої поведінки”, він навряд чи почне вас поважати.

8. Будьте собою

Не треба прикидатися кимось іншим – чоловіки поважають тих жінок, які вміють бути чесними з самими собою. Всім хочеться поруч з собою бачити справжню людину без награності та базікання.

9. Будьте леді

Леді – вище втілення Жінки. Не треба прикидатися своїм хлопцем, вести себе розкуто або гриміти “сталевими яйцями”. Ніжність, жіночність, чистота – ті якості, які ніколи не перестають цінуватися чоловіками, навіть, якщо вони в цьому ніколи не зізнаються.

Переклад Тутка за матеріалами

Facebook Коментарі

Пов'язані статті

Back to top button
Close