in , ,

Жив на світі чоловік…

Існує легенда, згідно з якою до кожного з нас раз у житті приходить Бог. Причому він може з’явитися в будь-якому вигляді — змоклого кошеняти, незнайомця, жебрачки — і наша доля складеться в залежності від того, як ми поведемо себе в хвилину такої зустрічі… А є така притча:

Жив-був на світі чоловік. І було у нього три мрії: мати хорошу роботу з високою оплатою, одружитися на красивій добрій дівчині й… стати відомим всьому світу.

Протягом життя з ним відбувалося багато історій , ми розповімо про три з них:

Зимовим холодним ранком молодий чоловік поспішав на співбесіду у відому компанію. До зустрічі залишалося 5 хвилин, а йому ще потрібно було пробігти квартал. Раптом прямо перед ним посковзнулася і впала літня людина. Наш герой подивився на чоловіка, вирішив, що він п’яний і, не подавши руки, побіг далі. На щастя, він встиг на співбесіду вчасно. На жаль, на роботу мрії його не взяли.

Літнім теплим вечором чоловік прогулювався по місту. Помітивши трупу вуличних акторів, він зупинився, щоб насолодитися видовищем. Глядачів було небагато, але п’єса була веселою та захоплювальною. Після закінчення вистави почулися оплески і люди почали розходитися. Наш чоловік теж повернув був назад, але хтось несміливо доторкнувся до його плеча. Це була головна героїня п’єси, старенька-клоунеса. Вона почала розпитувати його про те, чи сподобалася йому вистава, чи задоволений він акторами. Але чоловік не захотів вести бесіду і, гидко відвернувшись, пішов додому.

Одним осіннім дощовим вечором чоловік поспішав додому з дня народження друга. День видався важким і він мріяв якнайшвидше прийняти ванну і заснути в теплому м’якому ліжку. Раптом він почув чиєсь приглушене ридання. Це плакала жінка. Вона сиділа на лавочці біля будинку нашого героя. Вона була одна, без парасольки, і тільки капюшон легкої курточки рятував її від холодного дощу. Помітивши нашого героя, вона звернулася до нього за допомогою. У неї сталося щось в сім’ї і їй дуже хотілося поговорити з кимось по душам. Чоловік задумався, перед його поглядом постали ванна і постіль, він пробурмотів, що страшенно зайнятий і поспішив у під’їзд.

Чоловік прожив нещасливе життя. І помер.

Потрапивши на небо, чоловік зустрів свого ангела-хоронителя.

– Ти знаєш, я прожив зовсім нещасне і нікчемне життя. У мене були три мрії, але жодна з них не збулася. Як шкода…
– Хм… Друг мій, я зробив все, щоб всі твої мрії втілилися в життя, але для цього тобі потрібно було всього лише раз подати руку, відкрити очі і зігріти серце.
– Про що ти?
– Пам’ятаєш людину, яка впала на слизькій зимовій дорозі? Я зараз покажу тобі цю картину… Той чоловік був генеральним директором фірми, в яку ти так хотів потрапити. Тебе чекала карколомна кар’єра. Все, що від тебе потрібно – подати руку.

Пам’ятаєш стару клоунесу, яка після вуличної вистави підійшла до тебе з питаннями? Це була юна красуня-акторка, яка закохалася в тебе з першого погляду. Вас чекало щасливе майбутнє, діти, велике кохання. Все, що від тебе потрібно – відкрити очі.

Пам’ятаєш заплакану жінку біля твого під’їзду? Був дощовий вечір, вона наскрізь промокла від дощу і сліз… Це була відома письменниця. Вона переживала сімейну кризу і їй дуже потрібна була душевна підтримка. Якби ти допоміг їй зігрітися в своїй квартирі, вислухав і втішив, вона написала б книгу, в якій розповіла б про цей випадок. Книга прославилася на весь світ і ти разом з нею, так як на головній сторінці автор вказала б ім’я того, хто став музою цього твору. Все, що від тебе потрібно було тоді – лише невеличка іскра твого серця. Ти був неуважний, мій друг.

Чоловік зітхнув і пішов  місячною доріжкою в зоряну далечінь…

Мораль: прислухайся до всесвіту, він пропонує можливості. А про допомогу потрібно не тільки вміти просити, але і з гідністю прийняти.

Фото заголовку
За матеріалами

Сподобалось?

12 фактів про те, чи варто робити щеплення: Алергія, аутизм та фарммафія

Вісім причин, чому варто регулярно вживати корицю