П’ять якостей, які вам дуже знадобляться, коли ви станете батьками

Бути батьками — це в першу чергу щастя. І в другу чергу теж щастя. Хочеться зробити все в найкращому вигляді, щоб дитина відчувала себе добре, в будинку було чисто, а чоловік і дружина — щасливі. Але не завжди можна втілити ці плани в життя, тому що у дитини зазвичай буває інша думка на цей рахунок. Та ще й всі навколо раптово стають дуже досвідченими і розумними, наввипередки роздаючи поради, як треба поводитися з дитиною.

Тутка пропонує вашій увазі 5 найнеобхідніших якостей, щоб пережити цей щасливий, але непростий час дитинства.

Терпіння

Діти здатні вивести з себе кого завгодно, іноді потрібно зберігати стійкість і не піддаватися. Вони можуть маніпулювати — не зі зла, а тому, що це найлегший спосіб отримати бажане. Вони потребують уваги, не вміють робити багато речей і батьки виконують за них самі, заощаджуючи час. Чи варто говорити, що так дитина нічому не навчиться. Тому без терпіння нікуди.

Почуття гумору

Почуття гумору — це парашут. З ним простіше падати з вершин свого дорослої свідомості. А падати точно доведеться. Коли ви на хвилину відвернетеся, а ваше чадо вже стягнуло шкарпетки і пере їх в чашці з вашою ранковою кавою, залишається тільки посміятися. Звичайно, варто послухати знаменитих психологів і спробувати стати на один рівень з дитиною. Але, погодьтеся, шкарпетки в каві з почуттям гумору сприймаються якось легше.

Здоровий егоїзм

З народженням дитини ви не перестали бути людьми, не соромно іноді втомитися. Багато жінок в гонитві за ідеальним материнством забувають про себе як про особистість і перетворюються в самого вірного і відданого слугу маленького царя. І це завжди закінчується для них погано.

Не має нічого поганого в тому, щоб залишити малюка з бабусею і поснідати в тиші. Не має нічого страшного в тому, щоб відвернути увагу малюка іграшками і випити чаю з цукеркою, а не бігти чистити до блиску весь будинок. А прасувати пелюшки з двох боків придумали садисти. Зрештою, ваші діти ж не ростуть в умовах антисанітарії.

Здоровий песимізм

При тривалій або далекій поїздці будьте готові до того, що ваша дитина щось розлиє, впаде, забрудниться, вкусить собаку і з’їсть фікус. А погода раптово може зіпсуватися на добру половину відпустки. Якщо цього не відбудеться, добре. А якщо все ж станеться, набагато приємніше бути хоч трохи підготовленим, ніж терміново придумувати шляхи відступу чи купувати необхідні речі за шалені гроші.

Байдужість до думки тих, які оточують

Якщо вас турбує те, що думають або говорять ті, які оточують про вас або про вашу дитину, задумайтеся: вони точно знають, як правильно її виховувати? Вони самі ідеальні люди, гідні наслідування? Бабусі, сусіди, друзі мають вчений ступінь з педагогіки чи колосальний досвід? Зрозуміло, ні. Отже, просто зробіть такий вираз обличчя, щоб говорити з вами про дітей перехотілося. Або відповідайте на все згодою, не сперечайтеся. І будьте щасливі.

За матеріалами